ماجرای مرگ دانش آموز خوزستانی بر اثر چالش مومو واتساپ + جزئیات

0

مرگ دانش آموز ۱۱ ساله خوزستانی بر اثر چالش مومو صحت دارد ؟ + جزئیات

در خبری مرگ و فوت دانش آموز ۱۱ ساله خوزستانی بر اثر چالش مومو واتساپ منتشر شده که در ادامه علت و جزئیات خبر خودکشی و مرگ دانش آموز خوزستانی را بر اثر چالش مومو در مهر ماه ۹۹ را میخوانید

مرگ دانش آموز 11 ساله خوزستانی بر اثر چالش مومو واتساپ صحت دارد ؟ + جزئیات

سکته دانش آموز خوزستانی بر اثر چالش مومو

🔹خبر کوتاه بود: مرگ دانش آموز ۱۱ ساله خوزستانی تحت تاثیر چالش مومو واتساپ جان خود را گرفت.

🔹قرار بود تکنولوژی به آرامش جان افراد بشر تبدیل شود اما ظاهرا در مواقعی و با سود جویی برخی به بلایی برای جان افراد حساس و گاه ناآگاه تبدیل شده است.

🔹ایرنا به جزئیات بیشتری از این خبر اشاره ای نکرده است اما سایت خبری عصرجنوب نوشته بود: کاربران رسانه‌های اجتماعی مدعی شده‌اند این کودک ۱۱ ساله پس از وارد شدن به این چالش، از شدت اضطراب و پس از خروج از منزل دچار ایست قلبی شده و جان باخته است./ عصرایران

واکنش پلیس به فوت دانش اموز خوزستانی با چالش momo

سرهنگ کیومرث کشوری، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اهواز گفت: تاکنون هیچ شکایتی به فرماندهی انتظامی اهواز و یا پلیس فتا مبنی بر قربانی گرفتن چالش مومو در سطح شهرستان اهواز واصل نشده است.
اطلاع و پیگیری بعد از وقوع جرم در صورتی امکان پذیر است که خبر آن از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع داده شود و یا شکایتی ثبت شود که مأموران برای پیگیری به این دو مورد استناد می‌کنند ولی برای این خبر تاکنون نه شکایتی واصل شده و نه تماسی داشته‌ایم.

مومو یک زن ترسناک است و در حقیقت یک عروسک ژاپنی است ، که در حساب اینستاگرامش قرار گرفته است اما پس از اینکه به عنوان یک چالش خودکشی رواج یافت ، این عروسک در پروفایل کسی که با شماره های مختلف با شما تماس میگیرد قرار می گیرد که این روزها چالشی به نام چالش مومو واتساپ بین دانش آموزان به راه افتاده است

بعد از فروکش کردن ماچرای نهنگ آبی چالش جدیدی در اپلیکیشن فیس بوک و واتس آپ ایجاد شده به نام مومو که تصویری ترسناک از یک زن است.

مومو با ارسال فرامینی و تصاویر خشونت به کاربر شروع می شود و در صورت عدم امتناع از رعایت قوانین بازی، کنترل کننده می ترسد.

این بازی در اپلیکیشن واتس آپ گسترش پیدا کرده و به این صورت است که مرحله اول شماره تماسی به صورت ناشناس ، کاربران را به چالش دعوت کرده و آنها را تحریک می‌کند تا به مومو یک پیام ارسال کند.

منابع: رکنا و ایرنا

نظرات