نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه (بمب ) رضا رشیدپور

3

مسابقه بمب رضا رشیدپور بعد از پایان ماه صفر روی آنتن شبکه خواهد رفت . در ادامه به معرفی کامل نحوه شرکت در برنامه جدید رضا رشیدپور به نام بمب و زمان و ساعت پخش و عوامل و شرکت کنندگان و پیامک و آدرس اینستاگرام و سایت ثبت نام مسابقه بمب را در سایت حرف تازه میخوانید

مسابقه بمب رضا رشیدپور | نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه (بمب ) رضا رشیدپور

 

نحوه ثبت نام در مسابقه بمب رضا رشیدپور

بمب به تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان و با اجرای رضا رشیدپور مجری سرشناس و قهار و سخنور صدا و سیما در ژانر سرگرم کننده و مفرح ،برای پخش از شبکه سه سیما در حال اماده سازی و ساخت است.

گفته میشود که اجرای رشیدپور در این برنامه متفاوت خواهد بود و از آنچا تاکنون از اجرای این مجری معروف دیده اید تفاوت خواهد داشت که حتما به تماشای این برنامه مسابقه بنشینید و لحظات جذاب و سرگرمی کننده ای را تجربه کنید

موضوع و محتوای برنامه

محمدرضا رضائیان تهیه کننده این مسابقه تلویزیونی در مصاحبه ای اعلام کرده که با محتوای سرگرم کننده و مفرح و شاد و هیج انگیز و پر انرژی ساخته میشود تا خانواده ها در ایام پاییز ۹۹ لحظاتی شاد و دلچسبی داشته باشند

وی گفت: «بمب» جذابیت‌های بالایی دارد و در این روزها که مردم به روحیه بخشی و برنامه‌های مفرح نیاز دارند این برنامه سرگرم کننده است. بر همین اساس در مشورت‌هایی که اتاق فکر برنامه با مدیران شبکه داشت به این نتیجه رسیدیم که شاید بهتر باشد در چنین فضایی از ساختاری هیجان انگیز و پرانرژی‌تر استفاده کنیم.

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه بمب رضا رشیدپور از شبکه سه

 

زمان دقیق پخش مسابقه بمب رضا رشیدپور

فعلا این برنامه در حال ضبط است و با پایان ماه صفر و در اوایل آبان ماه ۹۹ این برنامه دو شب در هفته حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن می‌رود.

 

بمب الهام گرفته از مسابقه پر بیننده دنیا

وی با اشاره به ایده مسابقه «بمب» تصریح کرد: «بمب» برگرفته از یکی از پربیننده‌ترین مسابقه‌هایی است که در دنیا در حال برگزاری است و در بیش از ۲۰ کشور در رنکینگ موفق‌ترین برنامه‌ها قرار دارد. ما هم تلاش کردیم با استفاده از آن پلتفرم، ساختار این مسابقه را در کشور خود پیاده سازی کرده و براساس محتوای مورد نظر خود ایرانیزه کنیم.

رضائیان عنوان کرد: باید این نکته را در نظر داشت که این مسابقه صرفا سرگرمی نیست و در بخش‌های مختلف، محتوایی کاربردی خواهد داشت تا آگاهی بخشی را هم به همراه داشته باشد.

منبع: گرداوری حرف تازه و برگرفته از سینماسینما

3 دیدگاه در “نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه (بمب ) رضا رشیدپور

 1. اسدالله خمینی گفت:

  لطفا سایت ثبت نام و نحوه ی شرکت و شرایط شرکت کنندگان و توضیحات بیشتر رو بفرمایید

  1. همکار یک گفت:

   جزئیات و خبری در این باره هنوز منتشر نشده و بزودی اگر اعلام بشه حتما بروز رسانی میکنیم

 2. امیر محمد حسینی گفت:

  چگونه باید ثبت نام کرد

نظرات