واکنش اینستاگرامی بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ زودباور نباشیم

1

واکنش اینستاگرامی بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ زودباور نباشیم

واکنش تند بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ با هشتگ خبر دورغین ! زودباور نباشیم. در ادامه پاسخ و واکنش تند سید بشیر حسینی به انتشار فیلمی به نام رقص و آواز وی ر فضای مجازی را میخوانید

واکنش اینستاگرامی بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ زودباور نباشیم

 

واکنش تند سیدبشیر حسینی به فیلم رقص و آواز

گفتنی است که چند روزی است که فیلمی به عنوان فیلم رقص سید بشیر حسینی در فضای مجازی دست به دست میشود که باعث شده تا این واکنش از سوی داور عصر جدید و استاد دانشگاه نشان داده شود که در لینک قرار داده شده مشاهده کنید

واکنش تند بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ زودباور نباشیم

داور عصر جدید درباره تیتر فیلم رقص سید بشیر حسینی در فضای مجازی این گونه نوشت:
چرا انقدر سریع و ساده، باور می‌کنیم؟
چندبارِ اولی که این کلیپ برام ارسال شد،مثلِ شوخیهای رایجِ #فضای_مجازی بی‌تفاوت از کنارش گذشتم ولی وقتی دیدم مایه‌ی سوءتفاهم و #زودباوری شده،صورت مساله‌ش متفاوت شد.

این تیپ تولیدات، نمونه‌ی جدی و جدیدی از #فیک_نیوز هاست. کتابِ #لایک_ممنوع رو با #طاها_ساقیان سالها قبل، در همین مورد نوشتیم.

اگه من قبلاً در موردِ مطالبِ #جعلی و زودباوری و ضرورتِ #نهضت_سواد_رسانه سوژه‌هایی رو توی آثار و جلساتم عرضه می‌کردم، الآن خودم به سوژه‌ی جدیِ این بحث تبدیل شدم!
اونایی که منو میشناسن میدونن که جنبه‌ی شوخی و طنز رو دارم و الآنم اگه بحثِ شادیِ مردم رو توی این روزهای پُرفشار داره،راضی‌ام؛ولی اگه یه سری باور کنن که کارم به ساقی و روابط نامشروع کشیده،ناراضی‌ام.
پس لطفاً اگه فوروارد می‌کنین،حتماً قید کنین که واقعی نیس و شباهتِ صوت و تصویر یا اتفاقی ویا طراحی شده‌س.
خدا آخر و عاقبتِ همه‌مون رو ختم به خیر کنه وگرنه از شرّ نفسِ خودمون هم در امان نیستیم.
پ.ن: دو آیه‌ی قرآن برای تبرک و تامل بیشتر:
حجرات، ۶
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ
ای مؤمنان، هر گاه فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید، مبادا از روی نادانی به قومی رنجی رسانید و سخت از کار خود پشیمان گردید.

یوسف، ۵۳
وَ مَا أُبَرِّئُ نَفْسِي إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّي ۚإِنَّ رَبِّي غَفُورٌ رَحِيمٌ
ترجمه:
و من (خودستایی نکرده و) نفس خویش را از عیب و تقصیر مبرّا نمی‌دانم، زیرا نفس امّاره انسان را به کارهای زشت و ناروا سخت وا می‌دارد جز آنکه خدای من رحم کند، که خدای من بسیار آمرزنده و مهربان است.
#دروغ #دروغین #دروغ_ممنوع #سوادرسانه #سواد_رسانه #سواد_رسانه_ای #خبر_دروغ

گفتنی است که چند روزی است که فیلمی به عنوان رقص سید بیشر حسینی در فضای مجازی دس به دست میشضود که باعث شده تا ایثن واکنش از سوی داور عصر جدید و استاد دانشگاه نشان داده شود

1 دیدگاه در “واکنش اینستاگرامی بشیر حسینی به فیلم رقص و آواز؛ زودباور نباشیم

  1. رض گفت:

    ممنون از اخبار بروزتون اما؛
    غلط املائی توی مطالبتون بیداد میکنه! و این برای یک سایت خبری خوب نیست.

نظرات