ساعت و زمان دقیق بازی سوپرجام پرسپولیس و تراکتور یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

0

ساعت و زمان دقیق بازی سوپرجام پرسپولیس و تراکتور یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

ساعت و زمان دقیق بازی سوپرجام پرسپولیس تراکتور امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه آزادی را به همراه پخش زنده مسابقه پرسپولیس و تراکتور تبریز در سوپر جام و خلاصه و نتیجه بازی و ترکیب پرسپولیس – تراکتور در سوپر جام در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

ساعت و زمان دقیق بازی سوپرجام پرسپولیس و تراکتور یکشنبه 30 خرداد 1400

زمان بازی پرسپولیس تراکتور در سوپر جام ۹۹

زمان دقیق و تاریخ فینال سوپرجام فوتبال ایران بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور لیگ ۹۸-۹۹ از ساعت ۵۰: ۱۹ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. سرخ‌های تهران به عنوان قهرمان لیگ برتر پا به این مسابقه می‌گذارند و سرخ‌های تبریز به عنوان قهرمان جام حذفی. قضاوت این دیدار به عهده علی صفایی گذاشته شده و حسن ظهیری به همراه محمدعلی پورمتقی به عنوان کمک او را همراهی می‌کنند

 

شاگردان یحیی گل‌محمدی و رسول خطیبی در شرایطی مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند که پرسپولیس با کسب ۴۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ قرار دارد و یکی از دو شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی به حساب می‌آید.

تراکتور، اما با ۳۳ امتیاز عملا شانسی برای قهرمانی ندارد و تنها هدفش کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده است. پرسپولیس از ۵ بازی آخر خود در همه رقابت‌ها صاحب ۴ برد و یک تساوی شده و تراکتور در پنج بازی آخرش سه تساوی، یک شکست و یک پیروزی به دست آورده.

با این حال اختلاف ۱۵ امتیازی دو تیم در جدول و شرایط‌شان در بازی‌های قبل به هیچ عنوان نمی‌تواند پیش‌بینی خاصی از نتیجه بازی ارایه دهد چرا که دیدار دو تیم پرطرفدار کشورمان همیشه تحت‌تاثیر هیجان مسابقه و مسائل روحی- روانی قرار داشته؛ دیداری که در این چند سال تبدیل به یکی از رقابت‌های کلاسیک فوتبال ایران شده است.

آخرین باری که پرسپولیس و تراکتور مقابل هم قرار گرفتند برمی‌گردد به دور رفت لیگ برتر که دو تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند و تیم مهمان موفق شد با تک‌گل سید جلال حسینی از سد رقیبش عبور کند.

نظرات