جزئیات و زمان ثبت نام و ارسال ویدئو به فصل سوم عصر جدید

6

جزئیات و زمان ثبت نام و ارسال ویدئو به فصل سوم عصر جدید

فصل سوم عصر جدید (عصر جدید ۳) با فراخوانی احسان علیخانی برای تولید و ساخت آماده میشود  در ادامه زمان پخش در سال ۱۴۰۰ و نحوه ثبت نام و شرکت و ارسال ویدئو و اسامی داوران جدید عصر جدید ۳ و شرایط و معرفی کامل فصل سوم عصر جدید با ما همراه باشید

فصل سوم عصر جدید | سایت ثبت نام و ارسال ویدئو به فصل سوم عصر جدید + زمان پخش

عصر جدید ۳ بعد از پایان فصل دوم مسابقه استعدادیابی روی آنتن شبکه سه خواهد و احتمال تغییر داوران دو فصل گذشته نیز می باشد.

همانطور که میدانید تاکنون دو فصل از مسابقه استعدادیابی عصر جدید ساخته شده و هنوز فصل دوم آن به اتمام نرسیده است. مرحله نیمه نهایی و فینال این مسابقه به علت ایام ماه محرم و صفر ۹۹ متوقف شده و قرار است بعد از این دو ماه پخش خود را از سر بگیرد.

صفحه اینستاگرام عصر جدید در فراخوانی اعلام کرد که قرار فصل سوم ساخته شود و احسان علیخانی گفته که امکان تغییر داوران وجود دارد و از فالورها و دنبال کنندگان برای جذب داوران جدید فصل سوم نظر خواهی کرده است

این دعوت و فراخوان برای شرکت کنندگان در فصل سوم ، شامل همه سنین و جنسیت بوده و از سراسر کشور بدون محدودیت سنی دعوت به عمل آمده تا در این مسابقه شرکت کنند.

علاقه مندان به حضور در عصر جدید احسان علیخانی در فصل سه میتوانند در رشته‌های هنری، ورزشی، سرگرمی، علمی و شغلی ویدئوهای خود را ارسال کنند تا در صورت پذیرفته شدن، بتوانند در این مسابقه استداد و هنر خود را با مخاطبان و بینندگان به اشتراک بگذارند

 

فراخوان فصل سوم عصر جدید و ثبت نام و ارسال ویدئو به فصل سوم عصر جدید + زمان پخش

اسامی داوران عصر جدید ۳

دو فصل قبلی با داروی رویا نونهالی و بشیر حسینی و امین حیایی و آریا عظیمی نژاد بودند که علیخانی در فراخوان جدید گفته است که امکان تغییر داوران وجود دارد.

نحوه ثبت نام در فصل سوم عصر جدید

برای ثبت نام در عصر جدید ۳ اعم از شرکت در مسابقه و یا تماشاچی ابتدا وارد سایت عصر جدید با آدرس asrejadid.ir شوید و عضویت خود را ثبت کنید و سپس گزینه ها و موارد خواسته شده را در کادر خود پر کنید

زمان پخش فصل سوم عصر جدید در سال ۱۴۰۰

هنوز زمان پخش عصر جدید مشخص نشده و متعاقبا زمان دقیق پخش این برنامه اعلام میشود.

شرایط شرکت در برنامه:

حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.
شرکت در این دوره برنامه عصر جدید، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارت های هنری، ورزشی و سرگرمی، خواهد بود.
لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.
رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.
حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.
امکان اجرای نمایش های گروهی، برای افرادی که مهارت گروهی دارند، وجود دارد.

قوانین و شرایط ارسال ویدئو

ویدیو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد.
حداکثر مدت زمان هر ویدیو ۵ دقیقه باشد.
تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود.
جمله”این ویدیو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود.” بعد از معرفی شرکت کننده، در ابتدا و یا انتهای ویدیو حتما باید بیان شود.
رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدیو الزامی است.
امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.
قبل از بارگذاری ویدیو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود.

6 دیدگاه در “جزئیات و زمان ثبت نام و ارسال ویدئو به فصل سوم عصر جدید

 1. فاطمه حسنخانی گفت:

  چرا وقتی سایت ثبت نام در فصل سوم عصر جدید رو زدم،این سایت میگفت:به زودی با شما خواهیم بود؟نکنه مهلت ثبت نام در این سایت به پایان رسیده ؟

 2. فاطمه حسنخانی گفت:

  چرا دیروز وامروز که سایت ثبت نام عصر جدید را زدم،سایت می گفت: به زودی با شما خواهیم بود؟
  نکنه مهلت ثبت نام به پایان رسیده؟

 3. انیر حسپ گفت:

  هنین سایته asregabib. ir

 4. Mehri گفت:

  سایت چرا بستست پس؟؟

 5. باران گفت:

  چرا سايت بسته اس و باز نميكنه؟

 6. حسین گفت:

  چرا هرچی میزنم رو سایت عصر جدید ارور میده ؟

نظرات