طلاق کیمیا علیزاده از همسرش حامد معدنچی صحت دارد؟

0

طلاق کیمیا علیزاده از همسرش حامد معدنچی صحت دارد؟ جزئیات طلاق کیمیا علیزاده از شوهرش حامد معدنچی و ماجرای خیانت و رد پای شهین زن فاسد و ثروتمند در زندگی او و تقاضای عجیب شهین از او را در این بخش میخوانید.

طلاق کیمیا علیزاده از همسرش صحت دارد؟ / افشاگری کیمیا علیزاده درباره متارکه و فریب خوردن

 

ماجرای افشاگری و طلاق کیمیا علیزاده از شوهرش

رکنا نوشت: کیمیا علیزاده قهرمان تکواندوی ایران که مدال برنز المپیک، نشان‌های نقره و برنز رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان و مدال طلای نوجوانان جهان در کارنامه او دیده می‌شود تصمیم به ترک زادگاهش گرفت. کیمیا علیزاده که به دلیل مصدومیت فرصت پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را از دست داده بود، به همین دلیل نتوانست در تورنمنت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کند.

آخرین بار کیمیای تکواندو ایران به هلند رفت و این بار زمان بازگشت او طولانی شد تا اینکه خبر مهاجرت او به میان آمد و مشخص شد که او با شوهرش حامد از ایران مهاجرت کرده و انتشار نامه‌ای سرگشاده، رسماً خبر مهاجرتش از ایران را تأیید کرد.

ماجرای کامل متارکه و طلاق کیمیا علیزاده از همسرش حامد معدنچی

 افشاگری کیمیا علیزاده درباره متارکه و فریب خوردن

در این میان یکی از بستگان نزدیک کیمیا علیزاده در گفتگوی تلفنی که با واتساپ با او داشته است از او می‌پرسد علت مهاجرتش چه بوده و چرا کاری کرده که عامل ناراحتی دوستان گشته و دشمن‌شاد شده است؟

کیمیا علیزاده در پاسخ به این فامیل نزدیکش گفته: «من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه است که شوهرم ( حامد معدنچی )مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من رو ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند.

متن بیانیه من رو هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کار‌های مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم، ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم.»

 

افشاگری کیمیا علیزاده درباره زنی به نام شهین و طلاق گرفتن از شوهرش حامد

کیمیا در ادامه این صحبت از زنی فاسد و ثروتمند بنام شهین نام می‌برد که از او در قبال پرداخت پول خواسته بود در انتخابات اسفند ۹۸ از لیست انتخاباتی که معرفی می‌کند دفاع کند.

شهین گفته ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند و نیز گفته سال ۹۴ مبلغ ۵۰ میلیون به مهناز افشار برای حمایت از یک لیست دیگر پرداخت کرده بود؟! نکته جالب اینجاست که شهین دست روی هر کدام از سلبریتی‌ها می‌گذارد، پس از مدتی به خارج از ایران یا فرار می‌کنند یا پناهنده می‌شوند.

**منبع خبر سایت رکنا می باشد

تایید یا تکذیب خبر متارکه کیمیا علیزاده

درباره این خبر هنوز این زوج ورزشی واکنشی نشان ندادند و بع تازگی نیز عکسی عاشقانه و متنی احساسی در پیج هر دو نفر منتشر شده و باید دید تا چه حد این خبر صحت دارد.

حامد معدنچی در جدیدترین پست خود با عکسی از خودش و همسرش کیمیا نوشته است:برای داشتن یک زندگیِ‌ خوب و با آرامش،
گوش نکردن به حرف‌های مردم، شجاعانه‌ترین کاری که می‌تونیم انجام بدیم.

 

نظرات