ساعت بازی پرسپولیس النصر عربستان ۱۲ مهر ۹۹ مشخص شد

0

ساعت بازی پرسپولیس النصر عربستان ۱۲ مهر ۹۹ مشخص شد

در آستانه بازی حساس دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان فینال لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹، زمان دقیق بازی اعلام شد. در ادامه زمان دیدار پرسپولیس النصرعربستان و ترکیب دو تیم و نتیجه و خلاصه بازی و پخش زنده بازی پرسپولیس النصر ۱۲ مهر ۹۹ و پوستر afc درمورد بازی دو تیم النصرعربستان و سرخ پوشان ایران را مشاهده کنید

ساعت بازی پرسپولیس النصر عربستان 12 مهر 99 نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020

 

پخش زنده بازی پرسپولیس النصر ۱۲ مهر ۹۹

در آستانه بازی دو تیم عربی و ایرانی، AFC پوستر بسیار زیبایی را برای دیدار پرسپولیس و النصر منتشر کرد.

این مسابقه روز ۱۲ مهر و از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت کشورمان آغاز می‌شود که میزبان این دیدار نیز ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه خواهد بود که در همین بخش، پخش زنده بازی را بعد از شروع مسابقه شاهد خواهید بود.

مهر نوشت: تیم فوتبال النصر عربستان بدون بازیکن محروم در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس ایران بازی می‌کند.

پخش زنده بازی پرسپولیس النصر عربستان 12 مهر 99 نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020

تیم فوتبال النصر عربستان روز گذشته با برتری ۲ بر صفر مقابل الاهلی عربستان، راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد و روز شنبه هفته آینده باید در این مرحله به مصاف پرسپولیس ایران برود.

دیدار روز گذشته النصر در حالی برگزار شد که عبدالفتاح عسیری و عبد الرحمن الدوسری دو بازیکن این تیم یک کارت زرد داشتند و در صورت دریافت یک کارت دیگر، بازی با پرسپولیس را از دست می‌دادند.

با این وجود، تنها کارت زرد النصر در بازی با الاهلی به مهاجم برزیلی این تیم رسید و به این ترتیب نماینده عربستان در بازی با پرسپولیس محرومی نخواهد داشت.

گفتنی است که پرسپولیس در بازیی با پاختاکور با برد زیبای ۲ بر ۰ تواسن به نیمه نهایی صعود کند و حالا در روز شنبه در مقابل النصر صف آرایی خواهد کرد. لازم به ذکر است که دو گل پرسپولیس را عیسی آل کثیر بازیکن جدید این تیم به ثمر رساند و توانست در این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خوش بدرخشد و بازی خوبی را ارائه دهد.

نظرات