بیوگرافی و علت فوت آقای رجبی مالک ساختمان خانه سبز و همسران

0

بیوگرافی کامل آقای رجبی مالک خانه سبز و همسران و دنیای شیرین و … با عکس و زندگینامه شخصی و همسر و فرزندان و آدرس خان سبز و علت درگذشت و فوت آقای رجبی صاحب ساختمان خانه سبز و آقای رجبی کیست را در این بخش از حرف تازه میخوانید

 بیوگرافی و علت فوت آقای رجبی مالک ساختمان خانه سبز + زندگینامه و همسر و فرزندان

 

آقای رجبی مالک ساختمان خانه سبز کیست

اگر بیننده سریال همسران و سریال خانه سبز باشید ، حتما نام با تشکر از خانواده آقای رجبی را در پایان تیتراژ این سریال ها مشاهده کردید، حالا بعد از گذشت دو دهه از از پخش این سریال مالک این خانه بسیار زیبا و خاطره انگیز درگذشته و به رحمت خدا رفته است.

آقای رجبی مالک خانه خاطره‌انگیز سریال‌های دهه هفتاد است که در هنگان فیلمبرداری این مجموعهه ا خانه خود را در اختیار عوامل ساخت آنها قرار داده تا ما لحظات بسیار خوش و به یاد ماندنی را در کنار خانواده خود سپری کنیم.

بسیاری از علاقمندان به سریال‌های مطرح دهه هفتاد ازجمله «همسران»، «خانه سبز» و «دنیای شیرین» حتما در تیتراژ پایانی این عنوان را دیده‌اند: با تشکر از خانواده محترم رجبی.

خانه آقای رجبی در دهه هفتاد محل رفت و آمد بسیاری از گروه‌های سریال سازی بود. خانه‌ای سه طبقه در منطقه سعادت آباد که آخرین تصویرهایی که از آن در ذهن مانده است مربوط به سریال «خانه سبز» ساخته بیژن بیرنگ است.

دختر آقای رجبی خبر داد که متاسفانه او چند روز پیش درگذشت. آقای رجبی که چند سالی بود درگیر بیماری کلیوی و تحت درمان دیالیز بود، چند روز پیش دیده از جهان فروبست.

بیوگرافی و علت فوت آقای رجبی مالک ساختمان خانه سبز + زندگینامه و همسر و فرزندان

آدرس خانه سبز در یکی از خیابان‌های سعادت‌آباد واقع است؛ همان جایی که هر روز آدم‌های دوست‌داشتنی «خانه سبز» در آن دور هم جمع می‌شدند و برایمان قصه می‌گفتند.

درگذشت آقای رجبی صاحب خانه سبز و همسران

آخرین تصویر از آقای رجبی در مستند با تشکر از خانواده رجبی ساخته فرزاد فره‌وشی بود که به زندگی بهروز بقایی اشاره دارد، بهروز بقایی می‌گوید: من نخستین کارم را در آن خانه کارگردانی کردم. همان خانه معروفی که در سریال «خانه سبز» و «همسران» و دیگر کارها مخاطبان به یاد دارند.

وی درباره چگونگی پیدا کردن این خانه خاطره‌انگیز می‌گوید: برادر آقای مسعود رسام یعنی آقای مهران رسام که مدیر تولید بودند این خانه را برای ساخت سریال «همسران» پیدا کردند و آن خانه شد لوکیشن ثابت تمامی کارهایی که با زوج دوست‌داشتنی بیژن بیرنگ و زنده‌یاد مسعود رسام کار کردم.

آقای رجبی مالک ساختمان خانه سبز، همسران، دنیای شیرین و سیب خنده در روز ۹ مهر ۱۳۹۹ درگذشت.دختر آقای رجبی خبر داد که متاسفانه او چند روز پیش درگذشت. آقای رجبی که چند سالی بود درگیر بیماری کلیوی و تحت درمان دیالیز بود، چند روز پیش دیده از جهان فروبست.

روحشان شاد

نظرات