معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم ایستگاه اتمسفر

0

فیلم “ایستگاه اتمسفر، فیلمی ایرانی به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی علیرضا قاسم خان است. این فیلم در ژانر خانوادگی و اجتماعی در سال ۹۵ ساخته و چند روزی است که بعد از ۴سال، اکران آن آغاز شده است. این فیلم که به تازگی مجوز اکران گرفته است، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، به صورت عمومی و همچنین انلاین به نمایش گذاشته می شود. ”ایستگاه اتمسفر” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم ایستگاه اتمسفر

 

خلاصه داستان

فیلم “ایستگاه اتمسفر” روایتگر داستان زندگی زوج جوانی به اسم “مرجان” و “وحید” است که هشت ماهی میشود طلاق گرفته اند اما به دلایل خاصی مجبورند به زندگی در کنار هم ادامه دهند. در این میان مرجان که تصمیم به مهاجرت دارد، تمام تلاشش را برای گرفتن اقامت دائم کادانا میکند اما…

داستان فیلم ایستگاه اتمسفر

در خلاصه داستان فیلم ایستگاه اتمسفر این دیالوگ آمده است: “اتمسفر هوای زمین را دارد و ما هوای همدیگر را…” گفتنی است مهدی جعفری، پیش از این سینمایی ۲۳ نفر را کارگردانی کرده بود که با استقبال گسترده ای همراه شد. این فیلم برنده جوایز بسیاری در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و همچنین چند جشنواره دیگر از جمله جشن سینما انقلاب و… شد.

 

اسامی بازیگران فیلم ایستگاه اتمسفر

اسامی بازیگران فیلم ایستگاه اتمسفر

 

دیگر عوامل

کارگردان: مهدی جعفری، نویسندگان: مهدی جعفری و مهین عباس زاده، تهیه کننده: علیرضا قاسم خان، آهنگساز: نیما اورکی، مدیر فیلمبرداری: هاشم مرادی، تدوین: حمیدرضا قربانی.

نظرات