بیوگرافی و عکس های محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور

4

بیوگرافی و عکس های محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور

بیوگرافی و عکس های محمد رشنو بازیگر بازیگر «نقش آصف» در (سریال یاور) و پیج اینستاگرام و عکس های با کیفیت شخصی و فیلم ها و سریال ها و خانواده و سن و اصالت و محل تولد و زندگی محمد رشنو و همسرش که به تازگی در سریال یاور نقش آفرینی کرده را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی محمد رشنو بازیگر و همسرش + زندگینامه و عکس های محمد رشنو و اینستاگرام

 

بیوگرافی محمد رشنو بازیگر

محمد رشنو، بازیگر جوان البرزی و ساکن کرج از بازیگران جوان و تازه کار تئاتر ، سینما و تلویزیون است که بازی در دو اثر مهم به نام های فیلم ۲۳ نفر و سریال بوم و بانو در نقش یوسف در کارنامه او میدرخشد.

سوابق بازیگری

رشنو از پنج سال پیش بطور حرفه ای کار بازیگری را با تئاتر شروع کرده با درخشش در ایفای نقش در تئاتر؛ موفق به کسب جایزه جشنواره مقاومت شده است و با فیلم ۲۳ نفر نیز در جشنواره فجر و جشنواره های مختلف حضور داشته است.

وی در فیلم ۲۳ نفر یکی از بازیگران اصلی این فیلم بود که در زمینه اسارت ۲۳ رزمنده دفاع مقدس در سال ۶۱ بر اساس روایت کتاب ۲۳ نفر به کارگردانی مهدی جعفری بود که توسط آرش حسن پور به عوامل فیلم معرفی شد.

زندگینامه محمد رشنو بازیگر و همسرش

 

بازیگر فیلم ۲۳ نفر

او در فیلم ۲۳ نفر یکی از بازیگران اصلی این فیلم بود که در زمینه اسارت ۲۳ رزمنده دفاع مقدس در سال ۶۱ بر اساس روایت کتاب ۲۳ نفر به کارگردانی مهدی جعفری بود که توسط آرش حسن پور به عوامل فیلم معرفی شد.
رشنو اولین تجربه حضور خود را در سینما با این فیلم کسب کرد و از آرزوهایش این است که تا آخر عمر در سینما بماند و به بازیگری ادامه دهد.

زندگینامه و عکس های محمد رشنو اینستاگرام
بازیگر سریال بوم و بانو

محمد رشنو، در جدیدترین اثر خود در سال ۹۹ در سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین کوب و نویسندگی شعله شریعتی در نقش یوسف حضور دارد و بسیار نظر مخاطبان را به بازی بی نقص و روان و درخشان خود جلب کرده است.او در این سریال یوسف پسر نعمت با بازی علی میلانی را عهده دار است

بازیگر نقش آصف در سریال یاور

او به تازگی در سریال یاور در نقش آصف بازی کرده که دوست محسن با بازی ارسلان قاسمی هم داانشگاهی است و پدران این دو با هم مشکل قدیمی دارند و حالا او نیز عاشق دختری به نام غزل با بازی دریا مقبلی شده که در ادامه سریال در روزهای آتی خواهید دید.

بیوگرافی و عکس های محمد رشنو بازیگر سریال یاور

فیلم های محمد رشنو

• فیلم سه کام حبس (۱۳۹۸)

• فیلم اورکا(۱۳۹۸)

• فیلم ۲۳ نفر (۱۳۹۷)

اینستاگرام و پیج شخصی

پیج شخصی و اینستاگرام وی با آیدی Mohammadrashno فعال است.

محمد رشنو بازیگر کیست

اینستاگرام محمد رشنو بازیگر

4 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های محمد رشنو بازیگر نقش آصف در سریال یاور

 1. رعنا گفت:

  خیلی doseton daram خیلی

 2. شاهین گفت:

  سلام اقای رشنو من بازی شمارو توو فیلم ۲۳ نفر خیلی دوست دارم
  عالی هستی

 3. مجیدی گفت:

  پیج اینستاگرامشون
  _Mohammadrashno
  هستش

 4. محمد گفت:

  سلام نشان دادن عکس زن در حالی که حجابش کامل نیست خوب نیست

نظرات