arongroups

(عکس) علت مهاجرت الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی به عراق

0

(عکس) علت مهاجرت الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی به عراق

علت مهاجرت الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی به عراق بنا به روایت خودش خانم چرخنده تایید شده و وی نزدیک به سه سال پیش به عراق مهاجرت کرده و ساکن شهر کربلا می باشد.

(عکس) علت مهاجرت الهام چرخنده و همسرش سید محمد درویشی به عراق

 

زندگی الهام چرخنده در کربلا

در رسانه ها خبر مهاجرت الهام چرخنده از ایران به عراق منتشر شده که مشرق نوشت: الهام چرخنده پیرامون اخبار منتشر شده مبنی بر اقامت وی در کشور عراق گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

چرخنده در همین راستا ادامه داد: اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

وی درباره فعالیت‌های خود در شهر کربلا خاطرنشان کرد: به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می روم، خوشبختانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.

 

نظرات