بیوگرافی و آخرین وضعیت جسمانی مانی هاشمی کولبر ۱۴ ساله بعد از سقوط

0

بیوگرافی و آخرین وضعیت جسمانی مانی هاشمی کولبر ۱۴ ساله بعد از سقوط

مانی هاشمی کولبر ۱۴ساله اهل روستای شمشیر پاوه کرمانشاه برای خرید گوشی هوشمند به خاطر کلاس های آنلاین و حضور در شبکه شاد و کلاس درس، کولبری میکرد که در نهایت از کوه سقوط کرد و جراحت سختی برداشت که عکس مصدومیت و آخرین وضیعت جسمانی وی را میخوانید

بیوگرافی و آخرین وضعیت جسمانی مانی هاشمی کولبر 14 ساله بعد از سقوط

 

سقوط مانی هاشمی کولبر ۱۴ ساله

“مانی هاشمی کولبر ۱۴ساله” اهل روستای شمشیر پاوه کرمانشاه برای خرید گوشی هوشمند به خاطر کلاس های آنلاین و حضور در شبکه شاد و کلاس درس کولبری میکرد ،در حین کولبری به دلیل سقوط از کوه، مصدوم شد.

این کولبر ظاهراً دچار جراحت‌های عمیق شده و خانواده او توان مالی برای انتقال او به مراکز درمانی تهران را ندارند

ایلنا نوشت: جریان حادثه به این شکل بوده که مانی ۱۴ ساله از ترس دستگیری و بازداشت، تعادل خود را از دست می‌دهد و از کوه سقوط می‌کند. او با خانواده‌اش در روستای شمشیر از توابع پاوه کرمانشاه زندگی می‌کنند و درمان‌های اولیه در بیمارستان‌های محلی صورت گرفته است.

سقوط مانی هاشمی کولبر 14 ساله برای خرید گوشی هوشمند

 

جزئیات سقوط مانی کولبر ۱۴ ساله برای خرید گوشی هوشمند

همشهری نوشت: با بازگشایی مدارس، مانی با انگیزه جمع کردن پول برای خریدن گوشی به کولبری می‌رفت. او برای رسیدن به آرزوهایش برای درس خواندن با «شاد» و به دانشگاه رفتن ناچار به کولبری شد.

چند شب قبل هنگامی که روناک و مانی در حال جابه‌جایی ۴بسته ۲۵کیلویی لوبیا به مرز عراق بودند، با سر رسیدن ماموران مرزی دچار حادثه شدند. پسر همراه با بارش از سراشیبی کوه سقوط کرد و دچار جراحت‌های شدید شد.

مادر مانی می‌گوید: پسرم سال گذشته معدلش ۱۸/۹۳ شد و همه نگرانی‌اش مدرسه رفتن بود. کولبری می‌کرد که بتواند موبایل بخرد و از درس و مشق‌هایش عقب نیفتد، اما حالا با وضعیتی که پیدا کرده نه‌ تنها نتوانست موبایل بخرد بلکه از درس‌هاش عقب افتاد. از طرفی مخارج درمان او برای ما که هیچ پولی نداریم کمرشکن است.

روناک بعد از جدایی از شوهرش، به تنهایی بار زندگی را به دوش می‌کشد. او ابتدا نان محلی می‌پخت و می‌فروخت اما بعد از گران شدن آرد دیگر این کار برایش فایده چندانی نداشت. از آن زمان بود که مثل صدها مرد دیگرِ روستا تصمیم گرفت کولبر شود.

نظرات