نام بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین زنان مسلمان ۲۰۲۰

0

فهرست زیباترین زنان مسلمان در سایت سرگرمی FillGap در سال ۲۰۲۰ و ۹۹ منتشر شد و نام بهاره کیان افشار در رتبه هفتم این فهرست ده نفره قرار دارد. در ادامه فهرست کامل و اسامی و عکس های ۱۰ نفر برگزیده زیباترین بازیگر زنان جهان اسلام در سال ۲۰۲۰ را مشاهده کنید.

فهرست زیباترین زنان مسلمان 2020 | نام بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین زنان مسلمان 99

 

نام بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین بازیگران مسلمان ۲۰۲۰

فهرست زیباترین زنان مسلمان در سایت سرگرمی FillGap در سال ۲۰۲۰ و ۹۹ منتشر شد و نام بهاره کیان افشار در رتبه هفتم این فهرست ده نفره قرار دارد.

این سایت می‌نویسد که بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد و گاهی برخی آن دو را با هم اشتباه می‌گیرند.

Ainy Jaffry بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان “زیباترین مدل پاکستان” را از آن خود کرد.

عکس و اسامی 10 نفر فهرست زیباترین زنان مسلمان 2020

 

فهرست زیباترین زنان مسلمان ۲۰۲۰

مدل پاکستانی

در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم “مست عشق” به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است.

هانده ارچل در فهرست زیباترین زنان مسلمان ۲۰۲۰

در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم “مست عشق” به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است.

هانده ارچل در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان

 

اسامی و فهرست ۱۰ بازیگر زیبای جهان اسلام ۲۰۲۰

راوان بن حسین، مدل و بلاگر کویتی، فخریه اوجن بازیگر اهل ترکیه، مریم اوزرلی بازیگر ترک‌تبار اهل آلمان و جی‌جی حدید، مدل فلسطینی‌تبار اهل آمریکا دیگر زنان زیبای این فهرست هستند.

جی‌جی حدید

جی جی حدید

بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی متولد ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ است که با سریال کلاه پهلوی قدم به دنیای بازیگری گذاشت. اینستاگرام وی با آیدی اصلی baharekianafshar فعال است میتوانید واکنش وی را بخوانید..

نام بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین زنان مسلمان 99

 

بهاره کیان افشار بازیگری را شغل اول خود نمی داند. او در مصاحبه ای گفته است : در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده ام و به این دلیل که بیشتر دوستان نزدیکم معمار هستند با یکی ، دو نفر از این دوستان شرکت کارهای اجرایی ، ساخت و سار و طراحی دکوراسیون داخلی داشتیم.

اسامی و عکس رقیبان بهاره کیان افشار در فهرست زن های زیبای جهان اسلام 2020

منبع : برگرفته از ایران ارت و گرداوری در مجله اینترنتی حرف تازه

نظرات