ماجرای فیلم غش کردن دانش آموز سر صف مدرسه و بازداشت عوامل انتشار

0

چند روز پیش کلیپ و فیلم غش کردن دانش آموز سر صف مدرسه بر اثر کرونا در فضای مجازی منتشر شد که باعث شد تا معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا واکنش نشان دهد و بعد از پیگیری ها مشخص شد این کلیپ ربطی به کرونا ندارد و کذب است. در ادامه جزئیات خبر را بخوانید

ماجرای فیلم غش کردن دانش آموز سر صف مدرسه و بازداشت عوامل انتشار

فیلم غش کردن دانش آموز سر صف مدرسه

در آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹ کلیپی از صحنه غش کردن یک دانش آموز در فضای مجازی منتشر شد که احتمالا به دلیل افت قند خون و یا به علت شرایط خاص برخی از دانش آموزان با مشکلات فراوانی رو به رو هستند بوده که برخی افرا این کلیپ را به کرونا نسبت دادند

بازداشت عوامل منتشر کننده کلیپ غش کردن دانش آموز

عوامل ضبط و انتشار کلیپی که غش کردن یک دانش‌آموز را به کرونا نسبت داده و باعث تشویش اذهان عمومی شده بودند، دستگیر شدند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: عوامل ضبط و انتشار کلیپی که غش کردن یک دانش‌آموز را به کرونا نسبت داده و باعث تشویش اذهان عمومی شده بودند، دستگیر شدند.
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا خاطرنشان کرد: تشویش اذهان عمومی طبق قانون جرم است و پلیس اجازه نمی‌دهد که افرادی آرامش و آسایش مردم را با انتشار کلیپ‌های دروغین به مخاطره بیندازند.

سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در واکنش به انتشار کلیپی مبنی بر ابتلای یک دانش آموز به کرونا در مدرسه و غش کردن وی در صف، اظهار داشت: بلافاصله با انتشار چنین کلیپی در فضای مجازی و نگرانی خانواده‌ها و تشویش اذهان عمومی و با درخواست رسمی آموزش و پرورش، پلیس فتا به پرونده ورود و بررسی‌های لازم را انجام داد.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا تصریح کرد: با توجه به بررسی‌ها مشخص شد که دانش‌آموز مذکور دچار کرونا نبوده است؛ بنابراین پلیس بازداشت و دستگیری عوامل ضبط فیلم و انتشار آن در فضای مجازی را در دستور کار قرار داد.

سرهنگ پاشایی تصریح کرد: بلافاصله فردی که کلیپ را ضبط کرده بود و همچنین فردی که آن کلیپ را در فضای مجازی بارگذاری کرده بود، شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: فارس

نظرات