سایت صدور اینترنتی گواهی عدم سوء پیشینه غیر حضوری + سامانه ADLIRAN.IR

0

نحوه گرفتن گواهی سوء پیشینه به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری در سایت و سایت صدور الکترونیکی گواهی عدم سوء پیشینه به آدرس ADLIRAN.IR و ساعت کار و مبلغ و هزینه صدور گواهی عدم سو ء پیشینه در سال ۹۹ را در مجله اینترنتی حرف تازه میخوانید

سایت صدور اینترنتی گواهی عدم سوء پیشینه غیر حضوری + سامانه ADLIRAN.IR

 

سامانه صدور اینترنتی گواهی عدم سوء پیشینه بصورت غیر حضوری

گواهی عدم پیشینه با هدف تقویت و توسعه هوشمندسازی دستگاه قضائی، در طی یک روز، به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری اجرایی شد.

به گزارش حرف تازه به نقل از مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، در راستای هوشمندسازی خدمات قضائی و جهت تسهیل در دسترسی مردم به این خدمات و در شرایط بهداشتی موجود، سامانه صدور الکترونیکی گواهی عدم سوء پیشینه راه‌اندازی شده است.

این گواهی یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای انجام اموری از جمله استخدام، ثبت شرکت، فعالیتهای مالی و اقتصادی و … است که پیش از این، علاوه بر روند اداری از یک هفته تا ده روز زمان، هزینه ای ۵۰ هزار تومانی داشته است.

سامانه ADLIRAN.IR

با راه اندازی این سامانه توسط مرکز آمار و فناوری اطلاعات دستگاه قضائی و با داشتن کد ثنا در سامانه جامع خدمات الکترونیک قضائی، می توان در سایت ADLIRAN.IR کمتر از ۲۴ ساعت و با مبلغ ۲۰ هزار تومان این گواهی را به صورت الکترونیکی دریافت کرد ؛ همچنین با مراجعه به سامانه قوه قضائیه می توان اصالت گواهی های صادر شده را کنترل کرد.

گفتنی است که در پی شیوع کرونا و برای پیشگیری از انتشار بیشتر این ویروس، بیشتر کارهای اداری به صورت التکرونیکی و اینترنتی و بدون مراجعه حضوری انجام میشود که کمک زیادی در راه پیشگیری از انتقال کرونا ویروس داشته است و باعث راحتی بیشتر شهروندان نیز شده است و دولت الکترونیک یکی از مقاصدی است که حتما باید به آن رسیدگی شضود

نظرات