تاریخ روز پدر ۹۷ کی است؟ | معرفی بهترین هدیه و کادو برای روز پدر

0

تاریخ روز پدر ۹۷ | بهترین هدیه برای روز پدر چیست؟

تاریخ روز پدر

تاریخ روز پدر روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها. در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده‌است. در ایران این روز به زادروز حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) تغییر یافت که این روز، روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ( ۱۳ رجب ) می باشد.

هدیه و تاریخ روز پدر

 

هدیه و تاریخ روز پدر

در این روز برای پدرها هدایا و کادوهایی از طرف فرزندان و همسران گرفته میشود که اغلب جوراب میباشد ولی ما در اینجا هدایایی غیر از جوراب در نظر گرفته ایم تا هم مورد توجه پدرها باشه و هم ارزش کادو دادن داشته باشد. لطفا توجه فرمایید:

هدیه برای روز پدر

عطر و ادکلن

یکی دیگر از پیشنهاد های ما برای خرید هدیه روز پدر خرید ادکلن است.حق انتخاب ادکلن همسرتان بعد از ازدواج با شماست! پس درنهایت زرنگی، ادکلنی را که می‌پسندید برایش هدیه بخرید .

کیف دستی

یکی دیگر از پیشنهادهای ما برای خرید هدیه روز پدر یک کیف کار مناسب با شغل و موقعیت اجتماعی همسر یا پدرتان است. کیف‌های چرم نسبت‌به بقیه کیف‌ها شیک‌تر هستند .

هیچ‌وقت مد نمی‌شوند، هیچ‌وقت هم از مد نمی‌افتند. چرم، جذابیت و برازندگی بیشتری به آقایان شیک پوش می‌دهد .

 

هدیه و تاریخ روز پدر

لوازم فنی

اگر پدر و همسرتان به انجام دادن کارهای فنی خانه علاقه‌منداست و هیچ‌کس را مثل خودش قبول ندارد، جعبه ابزار بهترین کادویی است که شما می‌توانید به عنوان هدیه روز پدر خریداری کنی .

هدیه و تاریخ روز پدر

کیف پول

یکی دیگر از ایده هایی که برای خرید هدیه روز پدر میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم خرید کیف پول چرم است.اگر می‌خواهید این پیشنهاد را انتخاب کنید، کنجکاوانه، سراغ کیف پول پدرتان بروید و نگاهی بیندازید. اگر کهنه شده و سال‌ها است که عوض نشده، شما بهترین گزینه را پیدا کردید .

پیراهن

پیراهن هم که همیشه کادوی خوبی به عنوان هدیه روز پدر برای باباهاست؛ هم تک خواهد بود و هم زیرکانه. شما می‌توانید برای پدر و یا همسر خود که کمی چاق شده یک پیراهن چارخونه ریز هدیه بگیرید .

هدیه و تاریخ روز پدر

لباس ورزشی

یکی دیگر از ایده های جالب برای خرید هدیه روز پدر خریدن یک دست لباس ورزشی است.اگر پدرتان به سن بازنشستگی رسیده، اوقات فراغت بیشتری دارد. پس می‌توانید با خریدن یک دست لباس ورزشی او را به ورزش‌کردن تشویق کنید .

محصولات بهداشتی

یک مجمـوعـه از محصولات بهداشتی مردانه، هدیه مناسبی برای روز پدر و روز مرد است .

ست هدایا

ست هدایا هم یکی از کادوهایی است که میتوانید برای هدیه روز پدر و روز مرد بخرید،اما دقت کنید که کمربند و کیف را بر حسب سنشان انتخاب کنید .

هدیه و تاریخ روز پدر

وسایل سرگرمی

بسیاری از آقایان به وسایل سرگرم‌کننده گرایش دارند. پس می‌توانید با سفارش پازل چهره او را غافلگیر کنید. با این انتخاب چند نشان را با یک تیر زدید .

لوازم دیگر …..

همچنین اگر باز هم برای خرید هدیه روز پدر و روز مرد به دنبال تنوع بیشتری هستید، ما به شما کراوات، ساعت، موبایل، ریش‌تراش، جاکلیدی، جا کارتی، خود نویس‌های شکیل و… را پیشنهاد می‌کنیم

اگر هم الان همسرتان از این لوازم ضروری بی‌نیاز است، سراغ یک کادوی لوکس مثل دکمه سردست یا انگشتر بروید تا سلیقه

شما را در مهمانی‌های رسمی و عروسی‌ به رخ دوستانش بکشد.

نظرات