خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سیاوش

0

سریال “سیاوش″، سریال ایرانی به نویسندگی و کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی مهدی یاری است. این سریال در ژانر خانوادگی-اجتماعی در سال ۹۹ ساختش آغاز شد و با اپیدمی کرونا فعالیت ساختش متوقف شد. حالا قرار است بار دیگر این سریال تصویربرداری خود را آغاز کند. در ادامه مطلب به معرفی سریال “سیاوش” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سیاوش

 

خلاصه داستان

هنوز هیچ جزئیاتی از داستان اصلی این سریال منتشر نشده است. اما به تازگی “خسرو شهراز” یکی از بازیگران اصلی این سریال، درباره نقش خودش در این سریال گفته:”: در این سریال نقش بسیار سختی را ایفا می کنم، در سریال سیاوش نقش پدری را بازی می‌کنم که درگیر بیماری آلزایمر است و همین اتفاق چالشهای فراوانی را برای وی و خانواده اش به همراه می آورد.”

سریال سیاوش

بازیگر این سریال در همین راستا ادامه داد: “در ابتدا قرار بود تا نیما اقلیما کارگردانی این سریال را بر عهده داشته باشد اما پس از آن «سروش محمد زاده» به عنوان یکی از سینماگران شهر مشهد به پروژه اضافه شد و ساخت اثر را بر عهده گرفت.”

داستان سریال سیاوش

“سروش محمد زاده”، پیش از این فیلم “چهارشنبه” را در سال ۹۴ کارگردانی کرده است. در این فیلم شهاب حسینی، نسیم ادبی، فرخنده فرمانی زاده، گیتی قاسمی و هستی مهدوی فر نقش آفرینی کردند.

 

اسامی بازیگران سریال سیاوش

اسامی بازیگران سریال سیاوش

 

 

نظرات