خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال خاک سرخ

0

سریال “خاک سرخ″، سریال ایرانی به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی منوچهر محمدی است. این سریال در ژانر درام و جنگی در سال ۸۰ ساخته و برای اولین بار در مهر ۸۱  از شبکه اول سیما منتشر شد. حالا قرار است بار دیگر این سریال در ایام محرم و صفر بر روی آنتن صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “خاک سرخ” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در شهریور را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال خاک سرخ

 

خلاصه داستان

سریال “خاک سرخ” روایتگر دختری به نام “لیلا” در سالهای قبل از انقلاب از خانواده‌اش جدا شده و اکنون در پی حوادثی در جستجوی کشف هویت خویش است. “لیلا” در اوج سرخوشی است و میخواهد با کسی که دوستش دارد، ازدواج کند. اما در شب عروسی‌اش میفهمد که پدر و مادرش افراد دیگری هستند.

داستان سریال خاک سرخ

او سراغ آنها را میگیرد و تا خرمشهر که جنگ شده، میرود. در میانه راه، همسرش با بمباران جنگنده های عراقی کشته میشود و او تنها به شهری غریب میرود. در آنجا مادرش را میابد اما پدرش اسیر عراقی ها میشود و فقط میتواند از بین دیواری، همدیگر را ببینند…

 

اسامی بازیگران سریال خاک سرخ

اسامی بازیگران سریال خاک سرخ

 

دیگر عوامل

کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا، تهیه کننده: منوچهر محمدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: چارکچیان، منشی صحنه: منیر قیدی، انتخاب بازیگر و بازیگردان: بهرام عظیم پور، مدیران تولید: جواد نوروزبیگی و حبیب اللهیاری، مجری تصویر رایانه ای و عنوان بندی پایانی: محمدرضا بابایی، عنوان بندی: حبیب رضایی، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: سیداحمد ساکت، صدابردار: اصغر آبگون، طراحی و ترکیب صدا: محسن روشن، موسیقی: محمدرضا علیقلی، تدوین: شیرین وحیدی، مدیر تصویربرداری: شاپور امین، فیلمنامه: مسعود بهبهانی نیا، بازنویسی نهایی فیلمنامه: ابراهیم حاتمی کیا.

 

زمان پخش سریال خاک سرخ

سریال “خاک سرخ” قرار است راس ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه افق پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۱۱:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

نظرات