تغییر جنسیت محمدرضا فروتن از سوی وکیلش تکذیب شد

0

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن از سوی وکیلش تکذیب شد

از ساعات گذشته خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر و ستاره سینمای ایران در توئیتر منتشر شده که آقای شاهین فلاح وکیل ایشان در خارج از کشور آن را تکذیب کرده و نشر اکذیب خواند.

تکذیب خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر

 

تکذیب خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن

آقای شاهین فلاح وکیل فروتن در خارج از کشور در پیج اینستاگرام در پستی و در چهار استوری این خبر را بشدت تکذیب کرده و نشر اکاذیب خواند و نوشت :

درود بر همه . طی مکالماتی که با جناب فروتن داشتم ، خبر تغیر جنسیت ایشان تکذیب گردید و صحت ندارد. از انجاییکه بسط و توزیع اخبار کذب مصداق بارز نشر اکاذیب بوده و قابلیت تعقیب کیفری و حقوقی داشته لذا درخواست دارم از نشر اکاذیب پرهیز بفرمایید. جهت اطلاع همه سروران، بنده وکیل ایشان در خارج از ایران هستم، وکیل ایشان در ایران وکیل دیگری است. تکذیبیه جهت اطلاع عموم درج شده. چنانچه طرح دعوایی صورت بگیرد توسط وکیل ایشان در ایران خواهد بود.

همگی در پناه حق باشید

استوری تکذیب شاهین فلاح وکیل فروتن

شاهین فلاح وکیل محمدرضا فروتن خبر تغییر جنسیت موکلش را تکذیب کرد

 

و اما ماجرا چه بود و این خبر ر چگونه منتشر شد: این خبر شنبه ۱۵ شهریور ۹۹ در کانال های تلگرامی منتشر شد که از سوی علی احمدنیا سردبیر سابق ‎‎‎‎‎اصلاحات نیوز برای بار اول منتشر شده بود خیلی زود باعث واکنش های بسیار شد، توییت علی احمدنیا در زیر آمده:

طی صحبتی با یکی از بستگان آقای #فروتن خبر تغییر جنسیت ایشان را تایید کرد. این طور که پیداست از این ماجرا بیش از ۲ ماه گذشته است و تازه خبرش رسانه‌ای شده.

عکس از خبر علی احمدنیا

ماجرای عمل تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر در آلمان +عکس چهره

 

 خبر تغییر جنسیت فروتن تکذیب شد

وکیل محمدرضا فروتن شایعه تغییر جنسیت این بازیگر را تکذیب کرد.
وکیل محمد رضا فروتن با انتشار یک متن زیر خبر جنجالی تغییر جنسیت این بازیگر را شایعه خواند.
” اخیرا شایعاتی مبنی بر تغییر جنسیت آقای محمدرضا فروتن در فضای مجازی و برخی خبرگزاری ها پخش شده است که در تماس تلفنی با ایشان تکذیب گردیده لذا ادعای مذبور صحت ندارد . لذا به عنوان وکیل رسمی ایشان با احترام به بانوان عزیز و ارزش ذاتی و بشری ایشان این خبر تکذیب می گردد و هر گونه نشر اکاذیب قابلیت پیگیری در محاکم صالح را دارد. “

پیج اینستاگرام شاهین فلاح وکیل فروتن

shahinfallahlaw

هنوز محمدرضا فروتن به این خبر واکنشی نداده و تنها صفحه رسمی او در اینستاگرام نیز چند روزی است که بروز نشده است.

محمدرضا فروتن (زاده ۷ دی ۱۳۴۷ در تهران) بازیگر، صداپیشه و خواننده ایرانی است. او در آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و… بازی کرده‌است. فروتن چندین بار از جشنواره‌های مختلف ایرانی موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شده‌ و سابق بر این نیز در رسانه ها منتشر شده که او با سحر ابراهیمی ثابت ازدواج کرده بود

نظرات