ماجرای خداحافظی و جدایی وریا غفوری از استقلال

0

ماجرای خداحافظی و جدایی وریا غفوری از استقلال و نبودن در تست کرونا ۱۵ شهریور ۹۹ و علت حاضر نشدن در تست کرونا و ناراحتی او از استقلال را در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای خداحافظی و جدایی وریا غفوری از استقلال :دیگر نمی خواهم در این تیم بازی کنم

 

خداحافظی و جدایی وریا غفوری از استقلال

بعد از باخت استقلال تهران مقابل تراکتور در جام حذفی ۹۹ و رفتن فرهاد مجیدی، حالا وریا غفوری بعد از اولین حضور تیم در تست کرونا حاضر نشده که این کمانه زنی ها ایجاد شده که وی قصد خداحافظی و جدایی از این تیم را دارد

درباره سرمربی جدید استقلال نیز قرار است مجید نامجومطلق در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان سرمربی استقلال روی نیمکت این تیم بنشیند.

وریا غفوری که با این باشگاه هنوز قرارداد دارد اعلام کرده که حاضر به ادامه حضورش در استقلال نیست و خواهان جدایی از این تیم شده است. همه این‌ها در شرایطی است که احمد سعادتمند همچنان اعتقاد دارد تیم کهکشانی برای استقلال فصل بعد تدارک دیده است

به گزارش حرف تازه از ایلنا : یک روز پس از بازی که به میزبانی ورزشگاه شهر مقدس مشهد برگزار شده بود، طبق برنامه مقرر برای تیم‌های حاضر در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تیم استقلال هم باید در تست کرونا حضور پیدا می‌کرد.

پس از اینکه تمامی بازیکنان استقلال در تست کرونا شرکت کردند مشخص شد ۶ بازیکن در این تست حضور ندارند که سرشناس‌ترین آن وریا غفوری، کاپیتان آبی پوشان بود. غفوری که در مسابقه فینال بازوبند کاپیتانی را در دست داشت و تا پایان هم بازی کرده بود با غیبت در تست کرونا موجب تعجب همبازیانش شد.

بررسی دلیل غیبت غفوری در تست کرونای امروز نشان می‌دهد کاپیتان آبی‌ها از اتفاقات و مشکلات اخیر به شدت دلخور است. او در میکسدزون ورزشگاه امام رضا(ع) پس از پایان بازی دلخوری خود را با کنایه به افرادی که تیم را وارد حاشیه کرده بودند نشان داد و در پرواز به تهران هم ناراحت بود.

علت خداحافظی وریا غفوری از استقلال

«دیگر نمی‌خواهم در این تیم بازی کنم! »این جمله‌ای است که کاپیتان استقلال پس از تحمل ۱۵ ماه شرایط سخت و فشار مسابقات پیش خودش زمزمه کرده است. اختلاف بین او و باشگاه در حال افزایش است و به احتمال دیگر وریا در این تیم بازی نخواهد کرد.

مشکلات مالی، وضعیت مدیریتی و همینطور پیش قدمی او در بازگشت مجیدی به استقلال در حالیکه در نهایت با جدایی این سرمربی همراه بود غفوری را برای ادامه همکاری با استقلال در حالیکه یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد، دلسرد کرده است.

او به اطرافیانش هم اعلام کرده است که دیگر در تمرینات شرکت نمی‌کند و با توجه به اختلافات به نظر می‌رسد غفوری در مسابقات پیش رو هم شرکت نخواهد کرد. بدین ترتیب غفوری که در تست کرونای AFC غایب بوده تیمش را در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نخواهد کرد و تیم استقلال پس از خداحافظی با مجیدی این بار باید با خداحافظی کاپیتان متعصبش رو به رو شود.

نظرات