فیلم وحشتناک زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو ۴۰۵ در شهر قدس

0

فیلم وحشتناک زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو ۴۰۵ در شهر قدس

فیلم کامل زیر گرفتن عزاداران حسینی در شهر قدس توسط راننده مست پژو ۴۰۵ را در این بخش و ماجرای تصادف راننده مست پژو ۴۰۵ با دسته عزاداری امام حسین ع در شب عاشورای ۹۹ را در مجله حرف تازه میخوانید.

فیلم وحشتناک زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو 405 در شهر قدس

به گزارش فارس: سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به حادثه شب گذشته در شهر قدس اظهار کرد: شب گذشته و مصادف با شب عاشورای حسینی ۸ شهرویر ۹۹ ، یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که راننده آن مست نیز بود، به سمت یک هیأت عزاداری در میدان بهاران شهر قدس رفت و تعدادی از عزاداران را زیر گرفت.

وی افزود: خودرو سواری پس از آن به سمت میدان مصلی شهرقدس رفت و در این نقطه نیز تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

زیر گرفتن عزاداران حسینی توسط پژو ۴۰۵ در شهر قدس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران بیان کرد: سایر افراد حاضر در خودرو متواری شدند و پس از تعقیب و گریز راننده مست در بلوار امام حسین(ع) شهرقدس توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ سرپناه گفت: این حادثه در دست بررسی قرار دارد و آمار دقیقی از تعداد مصدومان در دست نیست اما طبق بررسی‌های اولیه تعداد مصدومان ۶ نفر بود که به طبع افزایش خواهد داشت.

اما به گفته شاهدان عینی، فرد خاطی در حالت طبیعی نبوده و منجر به بروز حادثه زیر گرفتن عزاداران حسینی در ایام محرم و در مراسم زنجیر زنی شده است. گفتنی است خودرو سواری پس از آن به سمت میدان مصلی شهرقدس رفت و در این نقطه نیز تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

تصادف وحشتناک پژو ۴۰۵ با عزاداران حسینی در شهر قدس

هنوز آمار رسمی از آسیب دیدگان این حادثه منتشر نشده است اما به گفته شاهدان آسیب دیدگان حدود ۶ نفر میباشند که به بیمارستان های ۱۲ بهمن شهرقدس و شهید فیاض بخش منتقل شده‌اند
راننده که مست بود پس از تعقیب و گریز دستگیر و مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران بیان کرد: سایر افراد حاضر در خودرو پژو ۴۰۵ متواری شدند و پس از تعقیب و گریز راننده مست در بلوار امام حسین(ع) شهرقدس توسط پلیس دستگیر شد

نظرات