باربد بابایی و دخترهای دوقلوش روز تولد ۱۸ سالگی + تصاویر و بیوگرافی

0

باربد بابایی و دخترهای دوقلوش روز تولد ۱۸ سالگی + تصاویر و بیوگرافی

عکس “آیلین و شایلین دختران باربد بابایی”,عکس خانوادگی باربد بابایی و تصاویر دیده نشده از دختران دوقلوی مجری شب کوک و برنامه تب تاب را در این بخش از مجله حرف تازه مشاهده کنید

باربد بابایی و دخترهای دوقلوش روز تولد 18 سالگی + تصاویر و بیوگرافی

آیلین و شایلین بابایی دختران باربد بابایی

این مجری تلویزیون در تولد ۱۸ سالگی دخترانش از آنها رو نمایی کرد و عکسی در پیج اینستاگرامش با آیدی barbodbabaee منتشر کرد . او درباره دختران دوقلوی خود نوشت:

از زمانی که ۱۸ ثانیه شون بود تا الان که ۱۸ سالشون شده بزرگترین نعمت و رحمت و محبت خداوند در زندگی من جاری شده مطمعنم خدا خیلی من و دوست داشته که این دو تا فرشته رو به من داده ، هر وقت روزگار بهم سخت گرفته به دخترام نگاه کردم و چنان انرژی گرفتم که روزگار و ضربه فنی کردم از همسرم ممنونم که سالهاست مراقب ما سه تاست و بزرگترین آرزوی زندگیم خوشبختی و عاقبت به خیری بچه هامه .

دخترای گلم تولد ۱۸ سالگیتون مبارک الهی شاد باشید همیشه دوستتون دارم

پ.ن: برای همه بچه های سرزمین مادریم ایران آرزوی خوشبختی دارم

عکس جدید آیلین و شایلین دختران باربد بابایی

 

عکس دختران باربد بابائی

گفتنی است این اولین بار است که او از دخترانش ذونمایی میکند و تصویری از آنها در پیج اینستاگرامش منتشر میکند و بیشتر کابران این عقیده را دارند که به او اصلا نمی آید که پدر دو فرزند جوان باشد و در واقع پدری جوان برای دخترانش است.

باربد بابایی متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۷ در تهران، مجری تلویزیون فارغ التحصیل لیسانس زبان عربی است که اجرا را از شبکه ماهواره ای شروع کرد و در ایران با اجرای شب کوک به شدت مشهور شد.

بیوگرافی آیلین و شایلین بابائی

آقای مجری در سن کم ازدواج کرده و حالا صاحب دو دختر زیبای دوقلوی جوان ۱۸ است که بلخره عکسبی از دخترانش را رسانه ای کرد

البته سال ها پیش در خیلی از سایت ها از غزل حشمت بعنوان همسر باربد بابایی یاد می کنند که صحت ندارد، این دو مدتی در یک برنامه کودک بعنوان همکاری در کنار هم اجرا داشتند که شایعات از این عکس زیر شکل گرفته است

نظرات