جزئیات و شرایط دریافت و بازپرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن

0

جزئیات و شرایط دریافت و بازپرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن

شرایط و مدارک لازم دریافت وام مسکن و اعلام شرایط پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن به همراه جزئیات و شرایط دریافت و بازپرداخت “وام ۲۵۰ میلیونی مسکن” را در مجله حرف تازه بخوانید

جزئیات و شرایط دریافت و بازپرداخت وام 250 میلیونی مسکن

اعلام شرایط پرداخت وام ۲۵۰ میلیونی مسکن + جزئیات

به گزارش تسنیم: مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اعلام ۳ شرط پرداخت وام ۲۵۰میلیون تومانی مسکن گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا ۱۵ مرداد امسال ۱۳هزار و ۳۹۹ فقره تسهیلات در بافت‌های فرسوده به مرحله امضا رسیده است.

محمد حسن علمداری اظهار کرد: در بخش پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت برای احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده بانک مسکن سال گذشته قرارداد عاملیت با وزارت راه و شهرسازی امضا و همکاری گسترده‌ای را آغاز کرد در همین راستا این همکاری در قالب دومین قرارداد در سال جاری نیز استمرار پیدا کرد.

در جریان انعقاد این قرارداد این قول به وزارت راه و شهرسازی داده شده است که در صورت وجود منابع در چارچوب سیاست‌های اعتباری بانک مسکن امسال و همچنین در صورت وجود درخواست سازنده حرفه‌ای، تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات نوسازی پرداخت کند.

وی با اشاره به کارنامه یک سال اخیر تسهیلات پرداختی به پروژه‌های ساخت و ساز در بافت فرسوده، گفت: از ابتدای سال گذشته تا ۱۵ مردادماه امسال، تعداد ۱۳ هزار و ۳۳۹ فقره تسهیلات به‌ارزش ۸/۰۲۷ میلیارد ریال به مرحله امضا قرارداد رسیده‌اند. از کل تسهیلات امضاشده، رقمی معادل ۲/۱۵۲ میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک و رقمی بالغ بر ۵/۸۵۴ میلیارد ریال از محل قرارداد عاملیت تأمین شده است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن ارزش کل تسهیلات پرداخت‌شده در بازه زمانی مذکور را معادل ۵/۶۱۹ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: پیشرفت حداقل ۲۰درصدی پروژه ساختمانی، نداشتن چک برگشتی و بدهی معوق بانکی از شرایط دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان است.

منبع خبر: تسنیم

نظرات