ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست + عکس

0

ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا چیست + عکس

مهاجرت ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و پر حاشیه با انتشار دلنوشته و متنی درباره رفتن در پیج اینستاگرامش باعث شده تا گمانه زنی ها درباره مهاجرت و رفتنش از ایران داغ شود . در ادامه پست اینستاگرام این بازیگر درباره رفتن را با عکس ببینید

ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و رفتنش چیست + عکس

 

ماجرای کوچ و رفتن ریحانه پارسا چیست

ریحانه پارسا که با سریال پدر در نقش لیلا معروف شد اکنون این پست جنجالی را منتشر کرده او نوشته:
من روزی کوچ خواهم کرد از بام کلمه ایی به کلمه دیگر
و آنقدر مسافر بی مقصد و بی وطن میمانم و هر دم پرواز را به جان میخرم تا سکوتم فرا رسد؛
لعنتی…سکوت هم واژه شد… من مقصدم، هیچ است که هیچ هم کم از کلمه ندارد
نه سکوتم،نه واژه…
من،رفتنم.
بی حرف
بی موقع
بی مقصد
حتی.
“نوشت”

گفتنی است که در پیج اینستاگرامش هیچ نوشته و پستی درباره رفتن و مهاجرت نیست و صرفا نمیشود گفت که او قصد مهاجرت و ترک ایران را دارد و این پست او در ایسنتاگرزامش، بیشتر به یک دلنوشته و متن نوشته می ماند تا پسن خداحافظی و ترک وطن.

ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و رفتنش چیست + پست اینستاگرام

 

خانم پارسا در ۱۳ فروردین ۹۸ در ۲۱ سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را رسانه کرد اما کمتر از ۲۴ ساعت مشخص شد فقط یک شوخی و دروغ سیزده بود، اما در بار دوم بصورت جدی با مهدی کوشکی بازیگر خوب و فعال تئاتر کشورمان ازدواج کرد و با نوشته عهدمان در قرنطینگی خبر ازدواج رسمی خود را رسانه ای کرد.

پدر ریحانه پارسا شغل آزاد و مادرش خانه دار است، بچه اول خانواده و دو خواهر کوچک تر از خود دارد؛ ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خودرا از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد. میگوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می‌دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ریحانه پارسا متولد ۷۷ با آقای مهدی کوشکی متولد ۵۹ یه اختلاف سنی ۱۸ ساله دارد، کوشکی همچنین صاحب یک پسر نوجوان نیز می باشد.

نظرات