فیلم کامل اجرای پویان جناتی در مرحله دوم عصر جدید

0

فیلم کامل اجرای پویان جناتی در مرحله دوم عصر جدید

فیلم کامل اجرای پویان جناتی در مرحله دوم عصر جدید سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹ را در این بخش از مجله حرف تازه و دانلود آهنگ پویان جناتی در قسمت ۸ مرحله دوم عصر جدید را مشاهده کنید.

فیلم کامل اجرای پویان جناتی در مرحله دوم عصر جدید سه شنبه 21 مرداد

هشتمین قسمت از مرحله دوم فصد دوم  عصر جدید سه شنبه با حضور پویان جناتی خواننده جوان کشورمان از شبکه ۳ پخش شد که در توضیحی در پیج اینستاگرام رسمی عصر جدید آمده: با یه گرامافون، یه پُلِ عاشقانه زد از امروز به موسیقی دهه‌های ۴۰ و ۵۰ و از ناگفته‌ها خوند!

فیلم خوانندگی پویان جناتی در مرحله دوم عصر جدید

پویان جناتی جوانی خوش صدا است که بعد از عبور از مرحله مقدماتی این فرصت را به دست آورد در مرحله دوم عصر جدید نیز روی صحنه برود و استعداد و هنرش را نشان بدهد.

این خواننده ترانه ای بسیار شاد را اجرا کرد که گفته شده با یه گرامافون، یه پُلِ عاشقانه زد از امروز به موسیقی دهه‌های ۴۰ و ۵۰ و از ناگفته‌ها خوند!که در همان دقایق اول، آریا عظیمی نژاد به او چراغ سفید داد که باعث تعجب احسان علیخانی شد. دیگر داوران نیز از سبک خواندن و اجرای او راضی بودند و چراغ سفید دادند . و در نهایت آقا پویان به فینال این قسمت رفت تا تکلیف صعودش به مرحله بعدی مشخص شود . بخش دوم قسمت ۸ چهارشنبه ۲۲ مرداد پخش میشود

 

 

گفتنی است که پخش عصر جدید با فرا رسیدن ماه محرم، و بازیهای لیگ برتر فوتبال و همچنین جام باشگاه‌های اروپا با تغییر همراه بوده و به جز روزهای یک شنبه و شنبه در روزهای چهارشنبه و سه شنبه پخش میشود

در جدول جدید پخش، بخش‌های اول و دوم از قسمت پنجم شنبه و یکشنبه، همچنین قسمت ششم دور دوم عصرجدید، سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته به مخاطبان تقدیم می‌شود.

این روال، برای قسمت‌های هفتم تا دهم از این مرحله هم برقرار است و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

نظرات