ماجرای اخراج و شوخی غیراخلاقی مجتبی پوربخش مجری جنجالی + فیلم

0

ماجرای اخراج و شوخی غیراخلاقی مجتبی پوربخش مجری جنجالی + فیلم

ماجرای اخراج و شوخی غیراخلاقی مجتبی پوربخش مجری جنجالی از شبکه ورزش و فیلم مصاحبه با علی نظر محمدی مربی تیم رایکا بابل و تکرار واژه بیا …ور در فیلم مصاحبه با علی نظرمحمدی را در  این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای اخراج و شوخی غیراخلاقی مجتبی پوربخش مجری جنجالی + فیلم

فیلم شوخی زشت مجتبی پوربخش مجری با مربی تیم رایکا

مجتبی پوربخش مجری برنامه فوتبال یک در شبکه ورزش به دلیل شوخی زننده در ارتباط زنده با علی نظرمحمدی (مربی تیم رایکای بابل) که باعث به وجود آمدن حساسیت‌های زیادی شده است، منجر به تعطیلی برنامه و اخراج از شبکه ورزش شد.

در ویدیو و فیلم زیر شوخی غیراخلاقی و زننده وی با نظرمحمدی را مشاهده میکنید که به تکرار واژه بیا…ور که کلمه ای غیراخلاقی و شوخی نامتعارف در بین ما ایرانیان محسوب میشود را بکار برده است.

ظاهرا این مجری مثل برخی از مجریان شبکه‌های مختلف تلویزیونی علاقه ویژه‌ای به وایرال شدن دارد و احتمالا به همین دلیل چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

صحبت‌هایی که خود نظرمحمدی هم از شنیدن و صحبت کردن درباره‌اش تعجب کرده بود اما او هم صحبت‌ها را ادامه داد تا ماجرا تبدیل به یک جنجال و اخراج مجری از شبکه ورزش شود.

فیلم بیا بخور و شوخی غیراخلاقی مجتبی پوربخش با مربی رایکا

 

علت اخراج مجری ورزشی از شبکه ورزش

مجری برنامه فوتبال یک به دلیل شوخی زننده در ارتباط زنده با علی نظرمحمدی (مربی تیم رایکای بابل) که باعث به وجود آمدن حساسیت‌های زیادی شده است، منجر به تعطیلی برنامه و اخراج از شبکه ورزش شد. در این ویدیو پوربخش شوخی‌هایی با نظرمحمدی می‌کند که البته امکان نوشتن آن وجود ندارد. ظاهرا پوربخش مثل برخی از مجریان شبکه‌های مختلف تلویزیونی علاقه ویژه‌ای به وایرال شدن دارد و احتمالا به همین دلیل چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. صحبت‌هایی که خود نظرمحمدی هم از شنیدن و صحبت کردن درباره‌اش تعجب کرده بود اما او هم صحبت‌ها را ادامه داد تا ماجرا تبدیل به یک جنجال و اخراج مجری از شبکه ورزش شود.

نظرات