روزبه حصاری در فرمول یک علی ضیا و ماجرای ازدواجش و آواز خوانی

1

روزبه حصاری در فرمول یک علی ضیا و ماجرای ازدواجش و آواز خوانی

روزبه حصاری در فرمول یک علی ضیا و ماجرای ازدواجش و دانلود آهنگ روزبه حصاری و کاشانی حرف زدنش را در این بخش از مجله حرف تازه مشاهده کنید

روزبه حصاری در فرمول یک و ماجرای ازدواجش و آواز خوانی + عکس و فیلم

روزبه حصاری مهمان برنامه فرمول یک

روزبه حصاری ، بازیگر جوان و خوش چهره و خوش تیپ کشورمان که به تازگی در نقش جواد جوادی در سریال بچه مهندس ۳ حضور داشته در روز عید غدیر ۱۷ مرداد ۹۹ مهمان برنامه فرمول یک علی ضیا بود و که در بخشی از این برنامه به اجرای زنده پرداخت و ترانه ای را اجرا کرد. او از ازدواجش پرده برداشت و به لهجه شیرین کاشانی حرف زدند و‌ کلی با لهجه کاشانی شوخی کردند!

 

دانلود آهنگ روزبه حصاری در فرمول یک

وی درباره ازدواجش به علی ضیا گفت که شما بزرگتری و نوبت شماست و علی ضیا هم گفت من که سنم رفته بالا و ترشیدم، الان نوبت شماست و خلاصه بعد از کلی پاس کاری نوبت ازدواج در نهایت آقای حصاری گفت در فکر ازدواج هستم و همه پدر و مادرها خواسته شون ازدواج بچه هاست.

همچنین وی در این برنامه، در حضور علی ضیا که خود یکی از هواداران متعصب باشگاه پرسپولیس است ، خود را یک پرسپولیسی معرفی کرد و گفت: بازیکنان محبوب من در پرسپولیس علی پروین ، علی دایی و علی کریمی هستند . این سه تن هم در حوزه ورزش و هم در حوزه های اجتماعی افرادی محترم و قابل ستایش هستند . از بازیکنان نسل جدید هم وحید امیری را خیلی دوست دارم  و بیرانوند را هم شاه گلر دهه اخیر فوتبال ایران می دانم . در استقلال هم بزرگانی چون ناصر حجازی و منصور پورحیدری ، برای تمامی پرسپولیسی ها قابل احترام هستند .

1 دیدگاه در “روزبه حصاری در فرمول یک علی ضیا و ماجرای ازدواجش و آواز خوانی

  1. ناشناس گفت:

    هرچی فک میکنم طرف یه پا شیرازی بوده و خیلی هم فضول که عین جوراب آویزون وارد شغل جوراب مردم بودن شده

نظرات