بیوگرافی و عکس های جدید ساغر قناعت بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های جدید ساغر قناعت بازیگر

بیوگرافی ساغر قناعت بازیگر نوظهور و جدید سینمای ایران و همسرش با عکس های جدید اینستاگرام و فیلم و سریال ها و سوابق هنری و پیج اصلی اینستاگرام و خانواده و زندگی شخصی و فیلم سناسی و افتخارات بازیگر نقش مرجان در سریال بوم و بانو را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی و عکس های جدید ساغر قناعت بازیگر و همسرش + افتخارات و فیلم شناسی

بیوگرافی ساغر قناعت

ساغر قناعت متولد ۲۶ آذر ۱۳۷۳ در تهران، بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر است که در رشته کارگردانی تئاتر تحصیل کرده است‌ و کارگردانی را بیشتر از بازیگری دوست دارد و در آینده اولین فیلمش را خواهد ساخت

خانواده و زندگی شخصی

دختر کوچک خانواده پنج نفره است و دو خواهر بزرگتر از خودش دارد ، به دلیل علاقه به بازیگری وارد عرصه سینما شده است.

سال‌های فعالیت

بطور حرفه ای از سال ۱۳۹۴ وارد عرصه بازیگری شده تاکنون چند فیلم و سریال نیز در کارنامه اش دیده میشود.

خانم قناعت با بازی در فیلم مالاریا در نقش حنا کاری از پرویز شهبازی بطور حرفه ای وارد بازیگری شد که تجربهٔ وی در سینما بود . او با هنرمندانی چون آزاده نامداری، آذرخش فراهانی و ساعد سهیلی همبازی بود که همین فیلم او را به شهرت و شناخت رساند.
پس از درخشش در فیلم مالاریا برای بازی در فیلم جشن دلتنگی در نقش سارا و روز بلوا و …. دعوت شد.
هر چند در کارنامه این بازیگر فیلم و سریال های کمی دیده میشود، اما توانسته موفقیت های زیادی را کسب کند ، از جمله عنوان بهترین بازیگر زن دهمین فستیوال بین‌المللی اورنبورگ روسیه را میتوان نام برد.

زندگینامه ساغر قناعت بازیگر

بازی در سریال بوم و بانو

جدیدترین اثر هنری و بازی او، حضور در سریال بوم و بانو است که در شهریور سال ۹۹ از شبکه دو در حال پخش است که در نقش مرجان دختر تیمسار افشار با بازی مسعود رایگان و خواهر ماهور با بازی دیبا زاهدی که در کنار بازیگرانی فریبا متخصص ، بهنام تشکر به همراه مهدی احمدی و شیوا خنیایگر… حضور دارد. البته او در این روزهای کرونایی در فیلم جدید بهروز شعیبی نیز بازی میکند که به دلیل شرایط سخت کار در ایام کرونا فعلا درگیر این فیلم است.

همسر ساغر قناعت کیست

ایشان هنوز ازدواج نکرده و فعلا مجرد است

عکس های ساغر قناعت بازیگر

بازی در سینما را به تلویزیون ترجیح میدهم

کارگردانی را خیلی دوست دارم و در آینده حتما فیلم خواهم ساخت ، البته منظورم این نیست که بازیگری را دوست ندارم اما نمی دونم جای پیشرفت آن چقدر است.

ترجیح می دهم در سنیما بازی کنم و به هیچ وجه نمی خواهم در سریال های تلویزیون بازی کنم چون علاقه ای به سخت گیری های مربوط به رعایت برخی محدودیت ها ندارم.

بازیگر نقش سارا در جشن دلتنگی

وقتی نقش سارا در فیلم «جشن دلتنگی» پیشنهاد شد. به نظرم نقش متفاوتی بود و احساس کردم جای بازی دارد. به طور کل فیلمنامه و نقش را دوست داشتم و تفاوت سارا با نقش های پیشنهادی دیگر باعث شد بازی در «جشن دلتنگی» را قبول کنم.

ساغر قناعت و ساعد سهیلی در مالاریا

اینستاگرام ساغر قناعت

کم و بیش در فضای مجازی مثل اینستاگرام حضورم دارم ، ولی هر اتفاق زندگی شخصی و کاری ام را فورا استوری نمی کنم ، در حد معمول فعالیت دارم. آیدی پیج اصلی وی sagharghanaat می باشد که میتوانید سری بزنید.

بازی در فیلم روز بلوا

قناعت سپس در سال ۱۳۹۸ برای فیلم بلوا به کارگردانی و نویسندگی بهروز شعیبی به ایفای در کنار بازیگران سرشناسی چون لیلا زارع، بابک حمیدیان، داریوش ارجمند، پاشا جمالی، مسعود دلخواه، محمد علی محمدی، زکیه بهبهانی، و محسن کیانی ایفای نقش کرد

افتخارات و جوایز ساغر قناعت

• بهترین بازیگر فستیوال بین المللی اورنبورگ روسیه – ۲۰۱۷
• بهترین بازیگر جشنواره استانبول

فیلم شناسی

• مالاریا در نقش حنا در سال ۱۳۹۴ کاری از پرویز شهبازی
• جشن دلتنگی در نقش سارا در سال ۱۳۹۶ کاری از پوریا آذربایجانی
• روز بلوا در سال ۱۳۹۸ ساخته بهروز شعیبی
• بمب؛ یک عاشقانه پیمان معادی

سریال تلویزیونی

• بوم و بانو ۱۳۹٩ سعید سلطانی

عکس های ساغر قناعت بازیگر

 

اینستاگرام ساغر قناعت بازیگر

فیلم شناسی و افتخارات ساغرقناعت

عکس مادر ساغر

عکس مادر ساغرقناعت

 

نظرات