بیوگرافی و عکس های منوچهر خلیلی پدر ماه چهره خلیلی

0

بیوگرافی منوچهر خلیلی خلبان f5 پدر ماه چهره خلیلی + عکس و سوابق

پدر ماه چهره خلیلی سرگرد خلبان منوچهر خیلی از خلبانان سابق ارتش است که عضو آکروجت تاج طلایی بود. در ادامه بیوگرافی کامل و خواندنی منوچهر خلیلی پدر ماهچهره خلیلی و داماد مرحومه پروین سلیمانی را با عکس های دیده نشده و عکس های جدید خانواده و سوابق وی را در مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی منوچهر خلیلی خلبان f5 پدر ماه چهره خلیلی + عکس و سوابق

بیوگرافی سرگرد خلبان منوچهر خلیلی

منوچهر خلیلی خلبان سابق ارتش ایران و عضو آکروجت تاج طلایی که هم اکنون در انگلستان و در لندن سکونت دارد. وی دوره های امنیت پرواز را در دانشگاه غیر نظامی کالیفرنیای جنوبی گذارنده است.

زندگینامه و سوابق سرگرد خلبان منوچهر خلیلی خلبان f5 پدر ماه چهره خلیلی

پدر ماه چهره خلیلی خلبان f5 که بود؟

در صفحه اینستاگرام عکاسباشی عکسی عنوان ماه چهره خلیلی در کنار پدرش سرگرد خلبان منوچهر خلیلی یکی از خلبانان F5 و لیدر تیم پر افتخار آکروجت تاج طلایی ( به فرماندهی نادر جهانبانی) را منتشر کرد.

بیوگرافی منوچهر خلیلی خلبان f5 پدر ماه چهره خلیلی + عکس و سوابق

داماد پروین سلیمانی بازیگر

البته این بازیگر فقید نوه دختری پروین سلیمانی بازیگر قدیمی است و حالا نیز مشخص شده که پدرش از خلبانان سابق و بوده است.

سرگرد منوچهر خلیلی داماد زنده یاد پروین سلیمانی بازیگر سابق و پدر ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون ایران هستند و هم اکنون ساکن انگلیس می باشند. دامادش ابراهیم اشرفی نیز مدیر فیلمبرداری و فیلم ساز است .

پدر ماه چهره بازیگر کیست+ عکس و سوابق

او یکی از بهترین خلبانان F5 بود که دوره های خلبانی را در آمریکا گذرانده بود و عضو تیم آکروجت تاج طلایی تا زمان انحلال این تیم به فرماندهی نادر جهانبانی بودند

او با تنها دختر پروین سلیمانی ازدواج کرده و دارای و دختر و یک پسر دیگر می باشد و ماه چهره خلیلی تنها فرزندش نبود.

عکس خواهر و مادر ماه چهره

خلیلی متولد دی ماه سال ۱۳۵۵ در تهران است و در انگلیس به تحصیل در رشته معماری در دانشگاه آکسفورد پرداخت و دوره بازیگری را نیز در مدرسه متد لندن گذراند و سپس به ایران آمد.

این بازیگر فقید به بیماری سرطان کبد مبتلا بود و زمانی که برای درمان به لندن میرود که به علت وخامت حال در ۱۷ مرداد ۹۹ فوت میکند.

نظرات