بیوگرافی و عکس های غنچه وثوقی دختر سارا خوئینی ها

0

بیوگرافی و عکس های غنچه وثوقی دختر سارا خوئینی ها

بیوگرافی غنچه وثوقی دختر چنگیز وثوقی و سارا خوئینی ها بازیگر و برادر زاده بهروز وثوقی از بازیگران قدیمی سینما را با عکس شخصی و سوابق و شغل و سال تولد و آیدی اینستاگرام وی را در مجله حرف تازه مشاهده کنید.

غنچه وثوقی دختر سارا خوئینی ها | عکس و بیوگرافی غنچه وثوقی و همسرش + اینستاگرام

بیوگرافی غنچه وثوقی

غنچه وثوقی در حال حاضر در سال ۹۹ ایشان ۲۸ ساله و متولد ۱۳۷۰ در تهران حاصل ازدواج اول سارا خوئینی ها بازیگر با چنگیز وثوقی و دارای مدرک مهندسی عمران می باشد.

غنچه وثوقی دختر سارا خوئینی ها و چنگیز وثوقی کیست + عکس و بیوگرافی

خانواده و زندگی شخصی

در یک خانواده هنرمند و اهل سینما از پدر و مادری بازیگر به دنیا امد و پدرش چنگیز وثوقی و مادرش سارا خوئینی ها هر دو بازیگر می باشد.

یک برادر ناتنی به نام شایان مرادیان دارد که بعد از جدایی مادرش از پدرش و حاصل ازدواج دومش با یوسف مرادیان است و یک خواهر نیز به نام گلزار از ازدواج دوم پدرش دارد.او برادر زاده بهروز وثوقی بازیگر قبل از انقلاب خارج نشین است.

بیوگرافی و عکس های دختر سارا خوئینی ها

شغل و سوابق

خانم غنچه تاکنون به عنوان بازیگر در عرصه هنر و سینما حضور نداشته و گویا علاقه ای به دنبال گکردن حرفه پدر و مادر و عمویش ندارد و دارای تحصیلات مهندسی عمران است.

لازم به ذکر است که چنگیز وثوقی متولد ۱۳۲۶ در اصفهان و مادرش سارا خوئینی ها در سال ۱۳۵۳ متولد شده است.

سارا خوئینی ها در  ۱۶ سالگی در سن کم با چنگیز وثوقی ازدواج کرد که این ازدواج بنا به دلایلی که مشخصی نشد بعد از یکسال به طلاق انجامید و این بازیگر بعد از جدایی با یوسف مرادیان دیگر بازیگر کشورمان ازدواج کرد که از او نیز ص۳احب یک پسر به نام شایان شد.اما در نهایت این زندگی نیز طولی نینجامید و به طلاق کشید.

سوابق و شغل دختر سارا خوئینی ها

اینستاگرام غنچه وثوقی

نظرات