معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ + زمان پخش تکرار

0

معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ + زمان پخش تکرار

معرفی و اسامی سریال های محرم ۹۹ و زمان و شبکه پخش در هر شبکه و اسامی سریال شبکه یک ، دو ، سه و پنج در ماه محرم ۹۹ و ساعت پخش و تکرار را در مجله حرف تازه مشاهده کنید

سریال های محرم 99 | اسامی و زمان پخش سریال های محرم 99 شبکه یک، دو ، 3 و 5

خلاصه داستان و اسامی سریال های محرم ۹۹

همه ساله در ایام محرم و صفر سریال های و برنامه های متفاوتی و مناسب با روزهای عزاداری امام حسین ع از شبکه های مختلف سیما پخش میشود که مخاطبان خود را تاکنون پیدا کرده است.

امسال نیز رسانه ملی برای مخاطبان خود جدیدترین سریال ها با بازیگران شاخص و مطرح در نظر گرفته است که ما در ادامه این مجموعه های تلویزیونی را معرفی میکینم

زمان پخش سریال های محرم ۹۹

امسال و تا امروز که حدود دو هفته به آغاز ماه محرم باقی مانده است پخش دو سریال در ماه محرم قطعی شده است و اگر اتفاق خاصی نیفتد باید دو مجموعه تلویزیونی زمین گرم و بوم و بانو و نجلا و بازپخش سریال سرزده را به عنوان سریال‌های محرم ۹۹ در نظر گرفت.

پخش سریال بوم و بانو از شبکه دو محرم ۹۹

مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب عاشقانه‌ای در هزارتوی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

معرفی و اسامی سریال های محرم 99 + زمان پخش تکرار

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی‌خیزد .

در این مجموعه بازیگرانی چون بهنام تشکر در نقش سرهنگ سپنتا، فریبا متخصص در نقش ماهرخ همسر تیمسار افشار، مسعود رایگان در نقش تیمسار افشار، ساغر قناعت، مهدی احمدی، دیبا زاهدی و… در سریال بوم و بانو ایفای نقش می‌کنند.

ساعت پخش : مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» در شب‌های ماه محرم از ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

پخش سریال زمین گرم از شبکه سه محرم ۹۹

زمین گرم سریالی به کارگردانی سعید نعمت‌الله و به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در ۳۰ قسمت است. این مجموعه را می‌توان سویمن سریال از سه‌گانه سعید نعمت‌الله با موضوع روابط دو برادر در بستر خانواده دانست.

در خلاصه داستان «زمین گرم» که برای سی قسمت طراحی شده آمده است: بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند…

سریال زمین گرم از شبکه سه محرم 99

مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی و وحید فعال بازیگران این مجموعه مناسبتی هستند.

زمان پخش : این سریال در شب‌های ماه محرم از ساعت ۲۰/۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال بوم و بانو از شبکه دو ، سریال زمین گرم از شبکه سه ، سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور هم برای پخش در دهه آخر ماه صفر برای شبکه سه سیما در حال تصویربرداری است.

سریال نجلا سریال دهه آخر صفر شبکه سه

«نجلا» دیگر سریال شبکه سوم سیما است که با مشارکت سیمافیلم در حال تولید است. این مجموعه برای دهه آخر ماه صفر همزمان با اربعین حسینی روی آنتن این شبکه خواهد رفت. سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی اول تیرماه جلوی دوربین رفت و گروه در حال تصویربرداری هستند.

داستان سریال «نجلا» درباره خانواده و جوانان است و قصه‌ای عاشقانه را حول محور عاشورا و امام حسین(ع) به تصویر می‌کشد و عوامل این سریال بعد از ضبط سکانس‌هایی در تهران برای تصویربرداری مراسم پیاده‌روی اربعین راهی جنوب کشور می‌شوند. حسام منظور، مهراوه شریفی‌نیا، آزیتا حاجیان، سوگل طهماسبی، هدایت هاشمی، مهرداد ضیایی، سارا رسول‌زاده، سیروس همتی، علی غابشی، مصطفی ساسانی، مرتضی شاکر، جواد پورزند و… بازیگران سریال نجلا را تشکیل می‌دهند.

سریال نجلا از شبکه سه

 سریال سرزده از شبکه یک

سریال تامینی «سرزده» که پیش از این از تلویزیون روی آنتن رفته، قرار است از شبکه یک سیما پخش شود. داستان حول محور اصلان و رضا که دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی چوخه بوده‌اند می‌گذرد که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده است. این مینی سریال به کارگردانی بهادر اسدی در معاونت امور استان های صداوسیما ساخته شده و در ۹ قسمت آماده پخش شده است.

سریال سرزده از شبکه یک

بعد از شروع پخش سریال های محرم ۱۳۹۹ اگر این سریال ها تغییر کرد، بروزرسانی میشود.

نظرات