بیوگرافی و عکس های هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای

0

بیوگرافی و عکس های هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای

هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای که حالا با سینمای ایران همکاری کرده و در “فیلم هولیا” بازی میکند. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کامل و خواندنی “هولیا دیکن” بازیگر ترک با عکس های جدید و سوابق فیلم و سریال و ازدواج و همسرش و آیدی اینستاگرام وی در مجله حرف تازه میپردازیم

هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای | عکس و بیوگرافی هولیا دیکن بازیگر فیلم هولیا + فیلم شناسی

بیوگرافی هولیا دیکن

هولیا دیکن متولد ۹ ژوئیه ۱۹۹۲ برابر با ۱۶ دی ۱۳۷۰ در ترکیه به دنیا آمده و از بازیگران مطرح و سرشناس و مدل تبلیغاتی و در دوره ای مربی پیلاتس بوده است.

تحصیلات

دیکن فارغ التحصیل دانشکده تخصصی ایمنی شغلی از دانشگاه آتاتورک و دانشکده مدیریت است.او همچنین به دلیل علاقه به بازیگری، دوره های بازیگری و نمایشی را در تئاتر سامسون به پایان رساند.
او در دوران دانشجویی مربی پیلاتس بوده و خود نیز سالها در این رشته ورزشی فعالیت کرده است.

هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای فیلم هولیا کیست + فیلم شناسی

بازیگر نقش هولیا در فیلم هولیا

دیکن در فیلم جدید مرتضی آتش زمزم فیلم هولیا در کنار پوریا پورسرخ بازی کرده که سکانس ها و عکس های دو نفره وی با پوریا پورسرخ منتشر شده است

او در این فیلم با محمدرضا هدایتی ، علی انصاریان ، مریم امیر جلالی ، بهراد خرازی ، محمد فیلی ، افشین سنگ چاپ ، مجید شهریاری ، شیوا خسرو مهر و شراره رخام و … همبازی است.

بازیگر نقش هولیا در فیلم هولیا کیست

سفر به ایران

او در سال ۱۳۹۹ در مرداد ماه به ایران سفر کرد و در اینستاگرامش نوشت:ایرانیان مردمی بسیار عمیق هستند. به نظر من ، سه ویژگی مهم ایرانیان “ظرافت ، مهربانی و آرامش” است. ایرانیان با یکدیگر بسیار مهربان هستند. آنها نسبت به بیگانگان، مهربان تر هستند. در گفتگوهای روزمره ، صدای ایرانی بسیار کم است. هیچ کس فریاد نمی زند. ایرانیان مردم بسیار مهمان نواز.خوشحالم که فیلم هولیا باعث اشنایی درست من با ایران شد.»
وی همچنین در یک استوری نوشت غذاهای ایرانی انقدر خوشمزه هستند که ممکن است چاق شوم!

فیلم های هولیا دیکن بازیگر ترکیه ای فیلم هولیا

سوابق بازیگری

دیکن، بازیگر مطرح و مشهور ترک تاکنون در سریال های چون Cumali Ceber 2 در سال ۲۰۱۸ میلادی ، Necroman در سال ۲۰۱۹ میلادی و همچنین سریال پرمخاطب Medcezir را در سال ۲۰۱۳ ،نقش Funda در مجموعه تلویزیونی Adini بازی کرد.

اینستاگرام هولیا دیکن

پیج اینستاگرام و صفحه شخصی وی با آیدی hulyadiken فعال است که میتوانید تصاویر و عکس های بیشتری از این بازیگر ترک ببینید که با تیپ و ظاهر متفاوت می باشد.

عکس های هولیا دیکن بازیگر ترک

عکس های هولیادیکن در ایران

اینستاگرام هولیا دیکن

سوابق و اسم بازیگر ترکیه ای فیلم مرتضی آتش زمزم

Hulya-Diken اینستاگرام

نظرات