(عکس) ماجرای کامل خودکشی همزمان ۴ دختر در بابل با جزئیات + علت

0

(عکس) ماجرای کامل خودکشی همزمان ۴ دختر در بابل با جزئیات + علت

ماجرای کامل “خودکشی همزمان ۴ دختر در بابل” با جزئیات + عکس و فیلم و فوت دو نفر از این دختران را و علت خودکشی و شناسایی دختران جوان خودکشی کرده را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

(عکس) ماجرای کامل خودکشی همزمان 4 دختر در بابل با جزئیات + علت
خبر خودکشی همزمان ۴ دختر در بابل

در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر خودکشی همزمان چهار دختر نوجوان دست به دست می‌شود که گفته شده دو نفر فوت کرده و دو تن دیگر در کما به سر می‌برند که مدیرکل پزشکی قانونی در این ارتباط اظهار نظر نکرده است، اما فوت دو دختر را بر اثر خودکشی تایید کرده است جزئیات را بخوانید.

واکنش مدیرکل پزشکی قانونی مازندران

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ ۲ دختر نوجوان در بابل خبر داد. علی عباسی مرگ دو دختر نوجوان در بابل را تایید کرد.

وی با اعلام اینکه تیم پزشکی قانونی در حال بررسی جزئیات بیشتر است، گفت: اطلاعات تکمیلی را به اطلاع رسانه‌ها می‌رسانم.

مدیرکل پزشکی قانونی درباره خودکشی همزمان چهار نفر در این حادثه، اظهار کرد: اطلاعاتی که بنده دارم مربوط به فوت دو نفر است و در ارتباط با علت فوت باید بررسی‌های لازم انجام شود.

در فضای مجازی خبری مبنی بر خودکشی همزمان چهار دختر نوجوان دست به دست می‌شود که گفته شده دو نفر فوت کرده و دو تن دیگر در کما به سر می‌برند که مدیرکل پزشکی قانونی در این ارتباط اظهار نظر نکرده است.

خبر خودکشی این روزها در بیشتر رسانه ها شنیده میشود که چند روز پیش نیز دختری جوان به نام دنیا نوذری اهل مریوان که ۱۸ ساله بود با قرص برنج خودکشی کرد و گاهی نیز خودکشی در مترو و از روی پل خبری است که به گوش می رسد و باعث ناراحتی و غمگین شدن خانواده ها میشود.

تکذیب خودکشی ۴ دختر در بابل

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خودکشی همزمان چهار دختر نوجوان در بابل را تکذیب کرد.

علی عباسی با اشاره به انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر خودکشی همزمان چهار دختر نوجوان در بابل اظهار داشت: روزهای دوشنبه و سه شنبه گذشته طبق دستور مقام قضائی برای تعیین علت فوت و صدور جواز دفن، جسد دو دختر ۱۴ و ۱۵ ساله اجساد به پزشکی قانونی شهرستان منتقل شد.

وی افزود: پس از معاینه و بررسی پرونده بالینی توسط کارشناسی پزشکی قانونی و با توجه به اینکه خانواده از کسی شکایت نداشت، علت فوت این دو دختر مسمومیت با قرص برنج تشخیص داده شد و اجساد با هماهنگی مقام قضائی تحویل خانواده‌ها شد.

حجت الاسلام ملاکریمی دادستان شهرستان بابل نیز با تکذیب خودکشی همزمان چهار دفتر در شهرستان تصریح کرد کسانی که شایعات و اخبار دروغ را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، شریک جرم محسوب شده و برابر قانون باآنان برخورد می‌شود.

نظرات