ایگور گرشوشکین تاجر روسی عامل انفجار بیروت کیست

0

ایگور گرشوشکین تاجر روسی عامل انفجار بیروت کیست

ایگور گرشوشکین تاجر روسی عامل انفجار بیروت و مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم کیست و چرا عامل انجار بیروت نامیده شده است. در ادامه بیوگرافی و عکس های “ایگور گرشوشکین تاجر روسی” صاحب کشتی کشتی Rhosus و نیترات آمونیوم بندر بیروت و پیج و آیدی اینستاگرام در مجله حرف تازه میخوانید.

ایگور گرشوشکین تاجر روسی عامل انفجار بیروت کیست + بیوگرافی و اینستاگرام ایگور گرشوشکین

بیوگرافی ایگور گرشوشکین تاجر روسی

در جدیدترین گزارش ها درباره عاملین حادثه انفجار بیروت لبنان ، یک رسانه روسی تصویر ایگور گرشوشکین تاجر روس و مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم عامل اصلی انفجار بیروت را منتشر کرد.

 

تاجر روسی مالک نیترات آمونیوم انفجار ببروت کیست

تاجر روسی مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم بندر بیروت

سیبری تایمز در خبری درباره ایگور گرشوشکین، مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم که عصر سه‌شنبه منجر به انفجار مهیبی در بندر بیروت شد و نیمی از شهر را ویران کرد، نوشت:

گرشوشکین در زمان توقیف بار خود متهم شد که هم خدمه کشتی و هم مردم را رها کرده و رفته است. در اکتبر ۲۰۱۳ کشتی Rhosus با پرچم مولداوی از باتومی گرجستان راهی موزامبیک بود که توسط مقامات بندری لبنان به دلیل نقص مدارک و شرایط لازم برای حمل و نقل این نوع بار توقیف شد.

خدمه کشتی شامل ۸ اوکراینی و دو روسی در کشتی ماندند تا اینکه تاجر روس اعلام ورشکستگی کرده و کشتی را رها کرد. مقامات لبنانی موافقت کردند از ۱۰ خدمه ۶ نفر لبنان را ترک کرده و بقیه به مدت یک سال روی کشتی در حبس باشند. مدتی بعد کاپیتان بوریس پروکوشف با نوشتن نامه به سازمانهای بین المللی از مالک کشتی شکایت کرد که به آنها پول نمی‌دهد و آنها را رها کرده است.

همسر ایگور گرشوشکین تاجر روس

همسر ایگور گرشوشکین تاجر روس

پسر ۲۰ ساله این تاجر روسی به نام آرتیوم در اسکاتلند علوم کامپیوتر می‌خواند و زن و شوهر در قبرس زندگی می‌کنند.

گفتنی است، دیلی‌میل هم در گزارش دیگری، ایگور گرشوشکین، را مالک ۲۷۵۰ تن نیترات آمونیوم منفجر شده در بیروت دانسته بود. به دلیل توقیف طولانی مدت این حجم بالا نیترات آمونیم و رها شدن آنها، مقامات بندر لبنان تحت بازداشت خانگی قرار گرفتند: هشدارها در مورد مواد شیمیایی کشف شده از شش سال پیش داده شده بود، تصاویر هوایی نشان می‌دهد این محموله در یک مخزن دریایی حبس بوده است.

نظرات