کشف حجاب ساناز طاری و خداحافظی از بازیگری + تصاویر

0

کشف حجاب ساناز طاری و خداحافظی از بازیگری + تصاویر

کشف حجاب ساناز طاری بازیگر پدر و شمعدانی در پیج اینستاگرام موجی از انتقاد را در پی داشته است. او با انتشار عکسی نیمه برهنه و نیمه لخت با نوشته ای از دنیای بازیگر خداحافظی کرده است.

کشف حجاب ساناز طاری و خداحافظی از بازیگری + ماجرای کشف حجاب ساناز طاری

تصویری از ساناز طاری، بازیگر سریال پدر در اینستاگرام وی منتشر شده که حکایت از کشف حجاب این بازیگر دارد.

ماجرای کشف حجاب ساناز طاری

ساناز طاری در جدیدترین کار خود در سریال پدر در کنار ریحانه پارسا در نقش نیکا بازی کرده بود، حالا با انتشار عکسی در پیج اینستاگرامش نوشت:

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه،حالا به هر دلیلی!
من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.
خداحافظ رویای کودکی
خداحافظ بازیگری
شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام…

این عکس مهر تائیدی است برای تصمیمی که مدت هاست گرفته ام.
“ساعت ۴:۴۵ صبح روز یکشنبه

عکسهای نیمه لخت و کشف حجاب ساناز طاری بازیگر سریال شمعدانی

ساناز طاری کیست

فعلا مشخص نیست که ماجرا و علت این کار این بازیگر نوظهور و جوان چیست و با همین یک عکس و این نوشته گفته که دیگر بازی نمیکنم. البته هنوز صحت و کذب بودن این عکس و صفحه تایید و یا تکذیب نشده است

ساناز طـاری زاده ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۳ می باشد. ساناز، فعاليت‌های هنری خود را از سن ٦ سالگی با بازی در سريال «آژانس دوستی» آغاز كرده و در فيلم «رها» به كارگردانی شاهين باباپور و سريال «چموش و خموش» بازی کرده است.

خداحافظی ساناز طاری از بازیگری

ساناز، فعاليت‌های هنری خود را از سن ٦ سالگی با بازی در سريال «آژانس دوستی» آغاز كرده و در فيلم «رها» به كارگردانی شاهين باباپور و سريال «چموش و خموش» بازی کرده است. نمایش‌های «اضافه حقوق، به کارگردانی امین عظیمی»، «سه خواهر، به کارگردانی مزتضی اسماعیل کاشی» و «مگافولیا، به کارگردانی میلاد حسینی» از جمله نقش‌آفرینی‌های او در مدیوم تئاتر است. جدیدترین کار تلویزیونی ساناز طـاری بازی در سریال پدر است که در نقش نیکا ظاهر شده است و در تابستان سال ۹۷ از شبکه دو پخش می شود.

نظرات