اکسکینو

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال پرده نشین

0

سریال “پرده نشین″، سریال ایرانی به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی است. این سریال در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۳ ساخته و برای اولین بار در سال ۹۴ از شبکه اول سیما منتشر شد. حالا قرار است بار دیگر این سریال بر روی آنتن صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “پرده نشین” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در مرداد ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال پرده نشین

 

خلاصه داستان

سریال “پرده نشین” روایتگر پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می‌کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت‌هایی جذاب و نفس گیر می‌شود… در این سریال به کارکردها و اثرگذاری‌های روحانیون و حضور آنها در محله‌ها و در کنار مردم توجه ویژه‌ای شده‌ است و به نوعی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی را به تصویر می‌کشد.

داستان سریال پرده نشین

پرده نشین به روحانیون و حضور آنها در محله‌ها و در کنار مردم توجه دارد و روی این موضوع متمرکز شده که روحانیون می‌توانند در حل مشکلات مردم به آنها کمک ‌کنند. در این سریال به سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی توجه می‌شود که در گذشته پررنگ بوده و اکنون هم در برخی شهرستان‌ها رایج است، اما مردم در شهرهای بزرگ به دلیل سرعت فناوری از آن فاصله گرفته‌اند.

 

اسامی بازیگران سریال پرده نشین

اسامی بازیگران سریال پرده نشین

 

دیگر عوامل

کارگردان: بهروز شعیبی، تهیه کننده: سید محمود رضوی، نویسندگان: حسین تراب نژاد، مهدی شیرزاد و مهدی حمزه براساس طرحی عبدالرسول گلبن، مدیر تصویربرداری: علیرضا قاضی، تصویربردار: آرش رمضانی، مدیر صدابرداری: کامران کیان ارثی، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، طراح لباس: شیوا رشیدیان، طراح گریم: فاطمه کمالی زهرا کمالی، مشاور تهیه و مدیر تولید: مرتضی متولی، مدیر تدارکات: اسماعیل کلبی آبادی، دستیار اول کارگردان: علی مردانه، مدیر برنامه ریزی: سحر مصیبی، بازیگردان: علی صلاحی، برنامه ریز: سامرند معروفی، دستیار دوم: یوسف وجدان دوست، منشی صحنه: مرجان تاجیک،عکاس: محمد حسن ناحی، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر مالی: محمدهادی شکوری، امور مالی: امیر آبگینه چی، سیمه قلی زاده، دستیار تهیه: علیرضا محمدی، دستیاران تدارکات: حسن صفری، علی قادری مقدم رهق.

 

زمان پخش سریال سریال پرده نشین

سریال “پرده نشین” قرار است از شنبه (مصادف با ۱۱ مرداد) راس ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه تماشا پخش شود. این سریال تکرار ندارد.

نظرات