تفریحات

بیوگرافی و عکس های جدید محسن رمضانی بازیگر رنگ خدا

0

بیوگرافی و عکس های جدید محسن رمضانی بازیگر رنگ خدا

محسن رمضانی بازیگر نابینای نقش محمد در فیلم رنگ خدا یادتان هست‌؟ محسن رمضانی الان کجاست و بعد از گذشت سالها از این فیلم الان چه میکند‌؟ چرا دیگر در عرصه بازیگری دیده نشد‌؟ با پخش مجدد فیلم رنگ خدا از رسانه ملی، بهانه ای شد تا مروری داشته باشیم به بیوگرافی و عکس های جدید و پیج اینستاگرام و همسر و ازدواج و فیلم ها و سوابق محسن رمضانی بازیگر نقش محمد در رنگ خدا.

بیوگرافی محسن رمضانی بازیگر نقش محمد در فیلم رنگ خدا + عکس های جدید و زندگینامه

بیوگرافی محسن رمضانی و همسرش

محسن رمضانی متولد ۲۰ تیر ۱۳۶۵ در روستایی در شیروان به دنیا آمده و در چند فیلم بازی کرده و در هفدهمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر دیپلم افتخار بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم رنگ خدا به کارگردانی مجید مجیدی دریافت کرده است.

عکس مادر محسن رمضانی

بیوگرافی محسن رمضانی بازیگر نقش محمد در فیلم رنگ خدا + عکس های جدید و زندگینامه

دیالوگ ماندگار فیلم رنگ خدا

«می‌دونی چیه؟ هیچکی منو دوست نداره‌، عزیزم منو دوست نداره‌، اگر چشم داشتم‌ می‌رفتم مدرسه روستا‌، همه بچه‌های روستا اونجا درس می‌خونن‌، غیر من که باید برم مدرسه نابیناها که اونور دنیاست‌، معلمون می‌گه خدا شما نابیناها را بیشتر دوست داره چون نمی‌بینید‌، ولی من گفتم اگر ما رو دوست داشت نابینا نمی‌کرد تا اونو نبینیم،‌ ولی اون گفت خدا دیدنی نیست‌، خدا همه جا هست‌، شما می‌تونید اونو حس کنید‌، شما می‌تونید اونو با دستاتون ببینید‌، حالا من همه جا رو می‌گردم تا دستم به خدا بخوره و همه چیزو بهش بگم حتی هرچی که تو دلم هست.»

همسر محسن رمضانی کیست

وی ازدواج کرده و با مادر و همسرش در تهرانسر تهران زندگی یکند و به شغل اپراتوری مشغول است

 

زندگینامه محسن رمضانی بازیگر نقش محمد در فیلم رنگ خدا

 

محسن رمضانی بازیگر فیلم رنگ خدا الان کجاست

محسن رمضانی بازیگر نقش محمد در فیلم «رنگ خدا» حالا در آستانه سی سالگی بعد از گذشت سالها از ایفای نقش درفیلم مجید مجیدی حالا، در کنار همسر و مادرش در حوالی تهرانسر زندگی می‌کند و پدرش به رحمت خدا رفته است

نحوه انتخاب برای بازی در رنگ خدا

در مجتمع نابینایان شهید محبی مشغول تحصیل بودم که یک روز آقای مجیدی آمدند و خواستند برای فیلمشان از بچه‌ها تست بگیرند،‌ به من هم گفتند دوست داری بازی کنی؟ و من با علاقه پاسخ دادم اگر خدا بخواهد و این شانس را داشته باشم‌، بله و در نهایت ایشان از حدود ۵۰۰ نفر تست گرفتند که در نهایت من انتخاب شدم.

بازیگر نقش محمد در فیلم رنگ خدا کجاست

سوابق بازیگری

رمضانی با بازی در فیلم رنگ خدا از نوجوانی وارد عرصه بازیگری شد و در ایفای نقشش بسیار درخشان عمل کرد .
او اولین بازی خود را در نقش محمد بازی کرد که همین درخشش او و خود واقعییش در فیلم باعث شد برای بازی در سریال «چراغ‌های خاموش» به کارگردانی کاظم بلوچی دعوت شود و در کنار اسماعیل شنگله‌، هایده حائری‌ و مهدی سلوکی و سریال نمایش خانگی «ابله» به کارگردانی کمال تبریزی.. ایفای نقش کند.
او همچنین در فیلم «خیابان‌های آرام» کاری از کمال تبریزی و در فیلم ویدئویی «انگشتر» بازی کرده است

بیوگرافی و عکس های جدید بازیگر نابینای فیلم رنگ خدا

شغل محسن رمضانی چیست

او در حاضر اپراتور هست و از کاری که می‌کند رضایت دارد. از برنامه‌های تلویزیون اخبار ۲۰:۳۰ را بسیار دوست دار و گوش میکند

فیلم شناسی

• ۱۳۷۶ رنگ خدا مجید مجیدی
• ۱۳۸۰ چراغ‌های خاموش کاظم بلوچی
• ۱۳۸۹ خیابان‌های آرام کمال تبریزی
• سریال ابله ساخته کمال تبریزی
• فیلم انگشتر

نظرات