ماجرای کامل استوری گوشی سیاوش یزدانی در کنکور دکترا و محرومیت

0

ماجرای کامل استوری گوشی سیاوش یزدانی در کنکور دکترا و محرومیت + عکس

ماجرای کامل استوری گوشی سیاوش یزدانی در کنکور دکترا تا محرومیت و ماجرای بردن گوشی تلفن همراه به جلسه و استوری و کرونا داشتن و حضور در جلسه کنکور دکترا از سوی بازیکن استقلال را با عکس در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای کامل استوری گوشی سیاوش یزدانی در کنکور دکترا و محرومیت + عکس

جنجال استوری سیاوش یزدانی در کنکور دکترا

۹ تیر ۱۳۹۹ بعد از آغاز کنکور دکترا ۹۹، سیاوش یزدانی بازیکن استقلال با انتشار عکس کارت ورود به جلسه این آزمون در حساب کاربری اینستاگرام خود خبر ساز شد.

با توجه به اینکه استفاده از گوشی تلفن همراه در جلسه کنکور ممنوع بوده و طبق قوانین با داوطلبان برخورد می شود، سوالات متعددی در مورد این رفتار عجیب مطرح شد.

فاطمه زرین آمیزی درباره برخورد با این داوطلب کنکور، تاکید کرد: این فرد از آزمون دکترا امسال محروم خواهد شد چرا که اذهان عمومی را در خصوص این آزمون زیر سوال برده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: مجازات این فرد بر اساس قانون تخلفات آزمون های سراسری تشدید خواهد شد.

ماجرای کامل استوری گوشی سیاوش یزدانی در کنکور دکترا و محرومیت

 

براساس تایید پزشک باشگاه استقلال، نتیجه آزمایش کرونای «سیاوش یزدانی» در تاریخ۲۱ تیرماه مثبت شده است.

بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری، ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون شود یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی (به عنوان مثال تلفن همراه حتی به صورت خاموش) و دستگاه های حافظه‌دار منجر به اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال خواهد شد.

محرومیت مدافع استقلال از کنکور دکترا

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: سیاوس یزدانی بالزیکن سابق سپاهان و کنونی تیم فوتبال استقلال به دلیل زیر سوال بردن اذهان عمومی از پذیرش در کنکور دکترا ۹۹ محروم می‌ شود.

نظرات