ماجرای آشنایی تا ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + تصاویر جدید

0

ماجرای آشنایی و ازدواج شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور در بلژیک از زبان خود سپیده بزمی پور که این روزها فعال اینستاگرام بیشتری دارد و وارد عرصه مدلینگ شده است را در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای آشنایی تا ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + تصاویر جدید

نحوه آشنایی شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور

سپیده بزمی پور در اینستاگرامش نوشت: اول جذب ظاهر هم میشن ، بعد شروع میکنن به شناخت همدیگه ، هر کی غیر این بگه خالی بسته مگه اینکه طرف و تو شرایط مختلف اول بشناسید و عاشق رفتارش بشید و ظاهر بشه فاکتور بعدی که اینم امکان داره اما ظاهر هم‌ مهمه و‌ باید به دل طرف بشینه و بس !!

سپیده بزمی‌پور، همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس نوشت: من قبلا هم زیاد راجع به ازدواج خودمون حرف زدم … نمیدونم دقیقا کدوم قسمتش براتون مهمتره یا به کارتون میاد یا شاید یه جایی بتونه کمکتون کنه … اما خیلی طولانی میشه این داستانا ادم بخواد مفصل تعریف کنه ، چیکار کنیم ؟ باید پستای سریالی بذارم .
اما یه خلاصه از اول تعریف میکنم برای بچه‌های جدیدتر : ما سنتی ازدواج نکردیم و ۸ ماه اشنایی ما طول کشید تا تصمیم و شناختمون صد در صد شد ، بعدش شاهرخ اینا اومدن خاستگاری و رابطمون به قول معروف رسمی ش . ۶ ماه هم باز برای رسیدگی به کارامون نامزد بودیمو بعدشم که عقد کردیمو تمام .

چیزای مهمی که بخوام بهتون بگم از اولش ایناس ! اول از همه میدونم سخته اما اگه بخواید میشه ، برای شروع رابطه بدونید چی میخواید و معیاراتون چیه که تو مدت کوتاه‌تری بتونید ببینید اصلا طرف مقابل مناسب شما هست یا نه ! زود دل نبندید یه دل نه صد دل عاشق شید که مغزتون از کار بیوفته نتونید منطقی فکر کنید کم کم بشناسید ، دقت کنید ، تا میتونید حرف بزنید و اروم اروم عاشق شید که عمیقا احساس خوشبختی کنید !!

از تمام خواسته‌هاتون بگید ، ارزوهاتون ، خانواده‌هاتون ، توقعاتون ، اخلاقای بد و خوبتون … قرار نیست کسی کسیو گول بزنه ، بحث یه عمر زندگیه … بحث اینده و خوشبختیتونه … ازدواج سنتی و غیر سنتی هم نداره ، تو هر ازدواجی دوران نامزدیو برای شناخت گذاشتن دیگه ، حالا رسم و رسوما فرق میکنه اما همه میتونن این حقو داشته باشن ، از به هم خوردن رابطه‌ای هم ترس نداشته باشید که ای وای مردم چی میگنو این حرفا ، اگه درست زندگی کنید ، رفتار کنید ، پس جای نگرانی نیست واقعا ، بی دلیل قول ندید که از همه چی مهمتره !! اون دیگه حق‌الناسه ! با دل و احساسات کسی بازی نکنید !!

تصاویر جدید و تکی سپیده بزمی پور

 

 

همونطوری که میدونین خیلیاتون تو فضای مجازی با وجود یه دوست مشترک … شاهرخ اول عکس منو دید و از اونجا شروع شد …

بعضیا که از هم هیییچ شناختی ندارن همیشههه اول جذب ظاهر هم میشن ، بعد شروع میکنن به شناخت همدیگه ، هر کی غیر این بگه خالی بسته مگه اینکه طرف و تو شرایط مختلف اول بشناسید و عاشق رفتارش بشید و ظاهر بشه فاکتور بعدی که اینم امکان داره اما ظاهر هم‌ مهمه و‌ باید به دل طرف بشینه و بس !! برای همین از قدیم میگفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ، چون کاملااااااا سلیقه‌ای هست و هر کسی یه تیپ و استایلیو میپسنده و تو این دنیا به این بزرگیییی برای همه یار و همدمی وجود داره .

بقیه داستان پستای بعدی اخه جا نمیشه

عکس های تکی سپیده بزمی پور

 

ماجرای آشنایی و ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + عکسهای جدید

ماجرای آشنایی و ازدواج سپیده بزمی پور با همسرش شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور

نظرات