ماجرای آشنایی تا ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + تصاویر جدید

1

ماجرای آشنایی و ازدواج شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی پور در بلژیک از زبان خود سپیده بزمی پور که این روزها فعال اینستاگرام بیشتری دارد و وارد عرصه مدلینگ شده است را در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای آشنایی تا ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + تصاویر جدید

نحوه آشنایی شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور

سپیده بزمی پور در اینستاگرامش نوشت: اول جذب ظاهر هم میشن ، بعد شروع میکنن به شناخت همدیگه ، هر کی غیر این بگه خالی بسته مگه اینکه طرف و تو شرایط مختلف اول بشناسید و عاشق رفتارش بشید و ظاهر بشه فاکتور بعدی که اینم امکان داره اما ظاهر هم‌ مهمه و‌ باید به دل طرف بشینه و بس !!

سپیده بزمی‌پور، همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس نوشت: من قبلا هم زیاد راجع به ازدواج خودمون حرف زدم … نمیدونم دقیقا کدوم قسمتش براتون مهمتره یا به کارتون میاد یا شاید یه جایی بتونه کمکتون کنه … اما خیلی طولانی میشه این داستانا ادم بخواد مفصل تعریف کنه ، چیکار کنیم ؟ باید پستای سریالی بذارم .
اما یه خلاصه از اول تعریف میکنم برای بچه‌های جدیدتر : ما سنتی ازدواج نکردیم و ۸ ماه اشنایی ما طول کشید تا تصمیم و شناختمون صد در صد شد ، بعدش شاهرخ اینا اومدن خاستگاری و رابطمون به قول معروف رسمی ش . ۶ ماه هم باز برای رسیدگی به کارامون نامزد بودیمو بعدشم که عقد کردیمو تمام .

چیزای مهمی که بخوام بهتون بگم از اولش ایناس ! اول از همه میدونم سخته اما اگه بخواید میشه ، برای شروع رابطه بدونید چی میخواید و معیاراتون چیه که تو مدت کوتاه‌تری بتونید ببینید اصلا طرف مقابل مناسب شما هست یا نه ! زود دل نبندید یه دل نه صد دل عاشق شید که مغزتون از کار بیوفته نتونید منطقی فکر کنید کم کم بشناسید ، دقت کنید ، تا میتونید حرف بزنید و اروم اروم عاشق شید که عمیقا احساس خوشبختی کنید !!

از تمام خواسته‌هاتون بگید ، ارزوهاتون ، خانواده‌هاتون ، توقعاتون ، اخلاقای بد و خوبتون … قرار نیست کسی کسیو گول بزنه ، بحث یه عمر زندگیه … بحث اینده و خوشبختیتونه … ازدواج سنتی و غیر سنتی هم نداره ، تو هر ازدواجی دوران نامزدیو برای شناخت گذاشتن دیگه ، حالا رسم و رسوما فرق میکنه اما همه میتونن این حقو داشته باشن ، از به هم خوردن رابطه‌ای هم ترس نداشته باشید که ای وای مردم چی میگنو این حرفا ، اگه درست زندگی کنید ، رفتار کنید ، پس جای نگرانی نیست واقعا ، بی دلیل قول ندید که از همه چی مهمتره !! اون دیگه حق‌الناسه ! با دل و احساسات کسی بازی نکنید !!

تصاویر جدید و تکی سپیده بزمی پور

 

 

همونطوری که میدونین خیلیاتون تو فضای مجازی با وجود یه دوست مشترک … شاهرخ اول عکس منو دید و از اونجا شروع شد …

بعضیا که از هم هیییچ شناختی ندارن همیشههه اول جذب ظاهر هم میشن ، بعد شروع میکنن به شناخت همدیگه ، هر کی غیر این بگه خالی بسته مگه اینکه طرف و تو شرایط مختلف اول بشناسید و عاشق رفتارش بشید و ظاهر بشه فاکتور بعدی که اینم امکان داره اما ظاهر هم‌ مهمه و‌ باید به دل طرف بشینه و بس !! برای همین از قدیم میگفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ، چون کاملااااااا سلیقه‌ای هست و هر کسی یه تیپ و استایلیو میپسنده و تو این دنیا به این بزرگیییی برای همه یار و همدمی وجود داره .

بقیه داستان پستای بعدی اخه جا نمیشه

عکس های تکی سپیده بزمی پور

 

ماجرای آشنایی و ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + عکسهای جدید

ماجرای آشنایی و ازدواج سپیده بزمی پور با همسرش شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور

1 دیدگاه در “ماجرای آشنایی تا ازدواج شاهرخ استخری با همسرش سپیده بزمی پور + تصاویر جدید

  1. منصوره گفت:

    نه ازاون اول که رخ نمی نمایاندی…نه ازحالاکه کسی نمی تونه متوقفت کنه…توهم نتونستی خودت روبگیری وبابقیه فرق کنی…این سیل فضای مجازی چیه که همه روداره باخودش می بره؟ البته درآمد که این حرفهاحالیش نیست…

نظرات