شرایط و سایت ثبت نام آزمون وکالت سال ۹۹ + تاریخ آزمون و منابع

0

شرایط و سایت ثبت نام آزمون وکالت سال ۹۹ + تاریخ آزمون و منابع

شرایط و سایت ثبت نام آزمون وکالت سال ۹۹ – ۱۴۰۰ و زمان و تاریخ آزمون وکالت قوه قضائیه در سال ۹۹ را در مجله حرف تازه میخوانید

ثبت نام آزمون وکالت سال ۹۹ مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از یکشنبه پنجم مرداد آغاز شد و تا ۱۲ مرداد ماه ادامه دارد و میوانید برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

شرایط و سایت ثبت نام آزمون وکالت سال 99 + تاریخ آزمون و منابع

ازمون وکلا مرکز وکلای قوه قضاییه در حالی برای دومین سال به صورت یکپارچه و سراسری برگزار می شود که سال گذشته ۱۰۷ هزار داوطلب در این آزمون شرکت کردند و از این تعداد، بیش از پنج هزار نفر پس از پشت سرگذاشتن آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی پذیرفته شدند.

سایت ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۹۹

داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش آموش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org ضمن مطالعه دقیق آگهی آزمون وکالت ۹۹ نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ نحوه دریافت کارت آزمون نیز متعاقبا اعلام می شود.

این داوطلبان باید از تاریخ ۵ مرداد ماه لغايت ۱۲مردادماه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ضمن مطالعه دقیق آگهی سال ١٣٩٩ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند‌.

جهت كسب آخرين اخبار و اطلاعات تكميلي در خصوص آزمون وكالت يك شنبه ها به نشريه حامي عدالت موجود در گيشه هاي روزنامه فروشي سراسر كشور یا به وب سایت رسمی نشریه حامی عدالت مراجعه نماييد.

تاریخ آزمون وکالت ۹۹

“آزمون وکالت” در روز جمعه مورخ ۹۹/٠۷/٠۴برگزار خواهد شد.

دومین آزمون وکلا مرکز وکلای قوه قضاییه، جمعه چهارم مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پیش از این علی بهادری جهرمی، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده گفت: یکی از مزیت‌های نحوه پذیرش داوطلب کارآموز وکالت در مرکز وکلا دو مرحله‌ای بودن آن است. در مرحله دوم که مصاحبه علمی و روانشناسی انجام می شود، معلومات علمی داوطلب بار دیگر سنجیده شده و اگر داوطلب در مرحله اول به هر دلیلی از جمله شرایط محیطی یا روانی نتوانسته در روز آزمون تمرکز داشته باشد، در مرحله دوم جبران می‌کند و فردی که یکسال یا چند سال مطالعه کرده و استعداد دارد از پذیرش حذف نمی‌شود.

بهادری جهرمی افزود: در آزمون وکالت سال ۹۹ به منظور رفاه حال داوطلبان و فرصت کافی برای انجام مرحله دوم پذیرش کارآموز وکالت که مصاحبه علمی و روان‌شناسی است، زودتر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد.

وی در خصوص نحوه طراحی سوالات آزمون اظهارداشت: همانطور که در سال قبل نیز انجام شد، طراحان از منابع اصلی آزمون‌ طرح سوال می کنند و سعی شده است از سوالاتی که جنبه هوشی و گمراه‌کننده دارد پرهیز شود؛ هدف، سنجش استعداد علمی داوطلب است و به نظر این نحوه طرح سوال به عدالت نزدیک‌تر است.

 

تاریخ آزمون وکالت قوه قضائیه سال 99 + تاریخ آزمون و منابع

منابع آزمون وکلای ۹۹

منابعی که می توان برای موفقیت استفاده کرد ، معرفی می شود . دقت کنید که این منابع صرفا تمثیلی هستند و منبع دقیق معرفی شده ای وجود ندارد .

حقوق ثبت

حقوق مدنی

مهم ترین منبع دانشگاهی برای مطالعه درس مدنی

آیین دادرسی مدنی

فقه

حقوق تجارت

حقوق جزا

آیین دادرسی کیفری

اصول فقه

فقi .

حقوق ثبت

نظرات