همه جا با فرادرس
اکسکوینو

ماجرای سانسور دورهمی بهزاد فراهانی چیست

0

دورهمی بهزاد فراهانی جمعه شب ۳ مرداد ۹۹ از شبکه نسیم با اجرای مهران مدیری پخش شد که برخی کاربران، ادعا کرده‌اند که شاید صحبت‌ های فراهانی درباره دخترش، گلشیفته، سانسور شده باشد و او نامی از دخترش به عنوان فرزندنش نبرده است. در ادامه بخوانید.

دورهمی بهزاد فراهانی سانسور شد؟

دورهمی بهزاد فراهانی سانسور شد؟ +ماجرای کامل سانسور دورهمی بهزاد فراهانی

ماجرای سانسور دورهمی بهزاد فراهانی چیست

در بخشی از برنامه دورهمی بهزاد فراهانی درباره زندگی شخصی و خانوادگی خود گفت: پدرم تعزیه خوان خوبی بود؛ پدر همسرم هم بزرگترین عکاس دهه ۲۰ بود. در خانه ما همیشه هنرمندان رفت و آمد داشتند و این موضوع بر ادامه مسیر هنری فرزندانم تاثیرگذار بود. البته من تمام نیروی خودم را گذاشتم که شقایق این مسیر را نرود، اما بدون اینکه به من بگوید خودش این راه را رفت. دوست داشتم آذرخش (پسرم) در حوزه موسیقی راهش را ادامه بدهد، اما اکنون در حوزه تجسمی فعالیت می‌کند.

دورهمی بهزاد فراهانی سانسور شد؟ +ماجرای کامل سانسور دورهمی بهزاد فراهانی

 

واکنش کاربران به دورهمی بازیگر پیشکسوت

اما تا اینجای بحث خوب بود، اما انتقاد کاربران از بجث این بازیگر پیشکسوت این است که چرا او نامی از دخترش گلشیفته با نام رهاورد نبرده و نکته عجیبی که واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را به همراه داشت این اتفاق باعث شده تا سیل کامنت های انتقادی در شبکه های مجازی و توئیتر راه بیفتد و ابن گمانه زنی ها را درپی دارد و برخی معتقدند که به بهزاد فراهانی سفارش شده بود درباره گلشیفته صحبت نکن ادعایی که باتوجه به روحیات بهزاد فراهانی بعید به نظر می رسد و اما احتمال قوی تر سانسور صحبت های فراهانی درباره گلشیفته دخترش است که با توجه به سابقه صدا و سیما و برنامه دورهمی محتمل تر به نظر می رسد. هنوز عوامل و سازندگان ای نبرنامه واکنشی نسان ندادند و خود این بازیگر نیز پاسخی به این شبهات ندااده است. و باید منتظر ماند و دید که ماجرا چیست و علت اینکه او نامی از دخترش نبرده است چیست.

ماجرای کامل سانسور دورهمی بهزاد فراهانی

نظرات