خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت +بیوگرافی نقش ها

1

معرفی و بیوگرافی و عکس ها و اسامی بازیگران سریال گیلدخت (گیل‌دخت) شبکه ۳ با بازی فرییا متخصص ، آریتا حاجیان ، شقایق فراهانی ، سعید راد ، جعفر دهقان ، سعید چنگیزیان و پریوش نظریه و تعدادی بازیگر جوان به همراه عکس ها و مشخصات + خلاصه داستان + دانلود تیتراژ سریال + معرفی بازیگر های نقش در سریال گیلدخت + تعداد قسمت ها و بیوگرافی و عکس واقعی بازیگران و مشخصات کامل سریال و پخش در آذر ۱۴۰۰ را در ادامه میخوانید

سریال “گیلدخت″، سریال ایرانی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگیمحمدرضا شفیعی است. این سریال در ژانر تاریخی-درام در سال ۹۹ ساخته و به تازگی فیلمبرداری آن آغاز شده است. حالا قرار است این سریال به زودی از طریق شبکه سوم منتشر شود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “گیلدخت” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را در سال آینده به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گیلدخت

بیوگرافی و عکس های تمام بازیگران سریال گیلدخت (گیل‌دخت) با نقش‌ها

مجله حرف تازه — معرفی و بیوگرافی بازیگران سریال گیلدخت (گیل‌دخت) به همراه عکس ها و مشخصات + خلاصه داستان + دانلود تیتراژ سریال + معرفی بازیگر های نقش در سریال گیلدخت و دانلود همه قسمت ها + تعداد قسمت ها و بیوگرافی و مشخصات کامل سریال را در ادامه میخوانید

«گیل‌دخت» یکی از جدیدترین سریال های تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی است که از ابتدای سال ۹۸ شروع و در ۶۵ قسمت بزودی از شبکه سه پخش میشود.

لیست بازیگر های «گیل‌دخت» عبارتند از:

فخرالدین صدیق شریف ، حبیب دهقان نسب ، ثریا قاسمی ، رامتین خداپناهی ، محمود پاک نیت ، جعفر دهقان ، سعید چنگیزیان ، شقایق فراهانی ، پریوش نظریه ، احمد داوودی ، احمد نجفی ، آزیتا حاجیان ، سعید راد ، محمد فیلی ، مهدیه شعبانی ، صالح صحرایی خاوه و سیدحسن حسینی و تعدادی بازیگر بومی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کردند

خلاصه داستان سریال گیلدخت

سریال “گیلدخت” روایتگر ماجراهایی در زمان قاجار است. در خلاصه داستان چنین آمده است: حکایت گلنار و اسماعیل که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشون با مهر و محبت هم بافته می شود قصه و غصه عاشق و معشوقیه که اگه صد دلیل برای رفتن داشته باشند یه بهونه برای موندن پیدا می کنن و … .

حبیب دهقان نسب در سریال گیل دخت

داستان سریال گیلدخت

نقش من در این سریال کاراکتر روحانی است که در زمان قاجار زندگی می‌کند و ماجرا‌های خاصی را با خود به همراه دارد. نقشی مثبت را در آن ایفا خواهم کرد، البته من همیشه تلاش کرده‌ام تا نقش مثبت و منفی را به صورت مساوی داشته باشم تا تعادل را حفظ کنم.”

علی جودی

بعد از شایعه کرونا گرفتن عوامل این سریال و توقف فیلمبرداری در اسفندماه، علی جودی در اینباره گفت: “من در تاریخ ۷ اسفند احساس بیماری و ۸ اسفدماه به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم، تست کرونا نیز داده‌ام و فعلا در قرنطینه خانگی هستم. هنوز جواب تست نیامده است و قطعی نمی‌توان گفت کرونا دارم یا نه. در هر صورت من حتی اگر کرونا هم داشته باشم نگرانی انتقال به دیگر عوامل سریال «گیلدخت» وجود ندارد چراکه من از تاریخ ۷ اسفند سر صحنه نرفته ام.”

بازیگران سریال گیلدخت

فیلمبرداری این سریال مجددا از تاریخ ۱۵ خردادماه آغاز شد. کارگردانی این سریال به عهده مجید اسماعیلی است که پیش از این نویسندگی سریال های “محکومین” و “سرگذشت” را به عهده داشت. اسماعیلی “کمی دورتر”، “خشت بهشت”، “خدا جیرجیرک ها را دوست دارد”، “رقص روی یخ”، “جاده را” در قامت کارگردان و “اجباری”، “دوباره زندگی”، “نوری”، “جاده”، “تلخ”، “محکومین” و “خدا جیر جیرک ها را دوست دارد” را در مقام نویسنده در کارنامه کاری دارد. هنوز جزئیات بیشتر از داستان این سریال و اسامی دیگر بازیگران آن منتشر نشده است.

 

تعداد قسمت سریال گیل دخت

این سریال در ۶۵ قسمت ساخته شده و قرار است از آذر ماه ۱۴۰۰ از شبکه سه پخش شود.

اسامی تمامی بازیگران سریال گیلدخت با نقش هایشان

سعید چنگیزیان در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

مهدیه شعبانی و شقایق فراهانی در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

 

ثریا قاسمی بازیگر نقش در سریال گیل دخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

احمد داوودی در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

نقش سعید راد در گیلدخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

نقش فریبا متخصص در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت | خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت

لیست عوامل

کارگردان : مجید اسماعیلی
تهیه کننده : محمدرضا شفیعی
نویسنده : مجید آسودگان
طراح لوگو : حسام حاجی پور

1 دیدگاه در “خلاصه داستان، اسامی بازیگران و زمان پخش سریال گیلدخت +بیوگرافی نقش ها

  1. علی امانی گفت:

    ابوالفضل هارونی بازیگر خوش اندام و با حال از بچه های شهر کرج و گرمدره در این سریال ایفای نقش می کند
    ممنون ادمین

نظرات