خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گیلدخت

0

سریال “گیلدخت″، سریال ایرانی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگیمحمدرضا شفیعی است. این سریال در ژانر تاریخی-درام در سال ۹۹ ساخته و به تازگی فیلمبرداری آن آغاز شده است. حالا قرار است این سریال به زودی از طریق شبکه سوم منتشر شود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “گیلدخت” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را در سال آینده به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال گیلدخت

 

خلاصه داستان سریال گیلدخت

سریال “گیلدخت” روایتگر ماجراهایی در زمان قاجار است. جعفر دهقان، تنها بازیگر قطعی این سریال می گوید:”بزودی در سریالی به نام «گیلدخت» بازی می‌کنم که بخشی از ضبط آن در مناطق شمال کشور انجام شده، این سریال ۵۰ قسمتی است.

داستان سریال گیلدخت

نقش من در این سریال کاراکتر روحانی است که در زمان قاجار زندگی می‌کند و ماجرا‌های خاصی را با خود به همراه دارد. نقشی مثبت را در آن ایفا خواهم کرد، البته من همیشه تلاش کرده‌ام تا نقش مثبت و منفی را به صورت مساوی داشته باشم تا تعادل را حفظ کنم.”

علی جودی

بعد از شایعه کرونا گرفتن عوامل این سریال و توقف فیلمبرداری در اسفندماه، علی جودی در اینباره گفت: “من در تاریخ ۷ اسفند احساس بیماری و ۸ اسفدماه به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم، تست کرونا نیز داده‌ام و فعلا در قرنطینه خانگی هستم. هنوز جواب تست نیامده است و قطعی نمی‌توان گفت کرونا دارم یا نه. در هر صورت من حتی اگر کرونا هم داشته باشم نگرانی انتقال به دیگر عوامل سریال «گیلدخت» وجود ندارد چراکه من از تاریخ ۷ اسفند سر صحنه نرفته ام.”

بازیگران سریال گیلدخت

فیلمبرداری این سریال مجددا از تاریخ ۱۵ خردادماه آغاز شد. کارگردانی این سریال به عهده مجید اسماعیلی است که پیش از این نویسندگی سریال های “محکومین” و “سرگذشت” را به عهده داشت. اسماعیلی “کمی دورتر”، “خشت بهشت”، “خدا جیرجیرک ها را دوست دارد”، “رقص روی یخ”، “جاده را” در قامت کارگردان و “اجباری”، “دوباره زندگی”، “نوری”، “جاده”، “تلخ”، “محکومین” و “خدا جیر جیرک ها را دوست دارد” را در مقام نویسنده در کارنامه کاری دارد. هنوز جزئیات بیشتر از داستان این سریال و اسامی دیگر بازیگران آن منتشر نشده است.

نظرات