خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال خاتون

0

سریال “خاتون″، سریال ایرانی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی تینا پاکروان است. این سریال در ژانر درام-تاریخی در سال ۹۹ ساخته و به تازگی پیش تولید آن آغاز شده است. حالا قرار است این سریال در سال آینده از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر شود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “خاتون” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را در سال پیش رو را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال خاتون

 

خلاصه داستان سریال خاتون

سریال “خاتون” جدیدترین ساخته ی تینا پاکروان، این روز ها در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر است. قربان نجفی در جدیدترین گفت‌وگو خود، پیرامون آخرین فعالیت های خود در سریال خاتون گفت: “به تازگی قرارداد بازی در سریال جدید «تینا پاکروان» به نام «خاتون» را به امضا رسانده‌ام و قرار است از اواخر مرداد ماه جلوی دوربین این کارگردان قرار بگیرم.”

تینا پاکروان

وی درباره محل فیلمبرداری این سریال تلویزیونی اظهار کرد: “سریال «خاتون» قرار است تماما در شهر رشت فیلمبرداری شود، این سریال فضای زیبایی دارد، البته به جز چند بازیگر نقش‌های دیگر کوتاه هستند اما در کل اثر قابل تامل و جذابی است، فیلمنامه این اثر داستان یکپارچه‌ای دارد که به نظر من مخاطب را جذب می کند.”

داستان سریال خاتون

هنوز جزئیاتی از داستان این سریال و بازیگران اصلی آن منتشر نشده است. تینا پاکروان در سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد. کارشناسی کارگردانی سینما را از دانشکدهٔ سینما و تئاتر گرفت. او فعالیت سینمایی را از کار در مجلهٔ سینمایی گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و در ادامه، با مجلاتی مانند ابرار سینمایی و صدا، دوربین، حرکت و هفته‌نامهٔ فکور همکاری داشته‌است. او پس از بازگشت به ایران، در مجموعهٔ تلویزیونی کلاه پهلوی به‌عنوان مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان با سید ضیاءالدین درّی همکاری کرد. تینا پاکروان، پیش از این فیلم های “لس آنجلس، تهران”، “خانه کاغذی” و “نیمه شب اتفاق افتاد” را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

نظرات