خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می بارد

0

سریال “برف بی صدا می بارد″، سریال ایرانی به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است. این سریال در ژانر درام-تاریخی در سال ۹۹ ساخته و به تازگی تولید و فیلمبرداری آن آغاز شده است. حالا قرار است این سریال در سال جاری از طریق صدا و سیما منتشر شود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “برف بی صدا می بارد” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را در سال پیش رو را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می بارد

 

خلاصه داستان سریال برف بی صدا می بارد

سریال “برف بی صدا می بارد” روایتگر ماجراهایی جذاب در سه دهه ۶۰، ۷۰ و ۹۰ است. این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود ۱۰ هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه ۶۰ و ۷۰ سپری و در ۱۰۰قسمت تولید می‌شود؛ در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه ۹۰ را روایت می‌کند، هم اکنون مراحل نگارش را می‌گذراند.

داستان سریال برف بی صدا می بارد

در خلاصه داستان این سریال آمده است: “اگر بمانی، غزل غزل ترانه‌ لبخند به پایت می‌ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می‌بارد، دردانه‌ من؛ بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.”

پوریا آذربایجانی

مسعود بهبهانی نیا نویسنده این سریال تلویزیونی، پیش از این نویسندگی سریال «کیمیا» که در ۱۱۰ قسمت تولید شده بود را به عهده داشته و این سریال ۲۵۰ قسمتی که از سال ۹۴ تحقیق و نگارش آن آغاز شده، پس از «کیمیا» رکوردی جدید در پرونده کاری این نویسنده خواهد بود. پوریا آذربایجانی کارگردان این اثر نیز، پیش از این کارگردانی “نوار زرد” که اثری متفاوت و جنایی است را به عهده داشته و این دومین همکاری او با موسسه فرهنگی هنری وصف صبا خواهد بود. هنوز جزئیاتی بیشتر از این سریال و اسامی بازیگران و عوامل آن منتشر نشده است.

نظرات