اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال ضد

0

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال ضد

سریال ضد سریال جدید ایرانی است که با موضوع امنیتی با نگارش آرش قادری در حال تولید است و بزودی از تلویزیون پخش میشود . در ادامه به معرفی کامل سریال ضد و اسامی و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان و زمان دقیق پخش از تلویزیون را با عکس های جدید در مجله حرف تازه میخوانید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال ضد + داستان و زمان پخش

آرش قادری که تجربه نویسندگی سریال گاندو با مخاطبان میلیونی را دارد، اکنون مشغول نگارش سریالی جدید با موضوع امنیتی به نام ضد است که درباره فیلمنامه این سریال گفت: من فیلمنامه «ضد» را زمانی که «گاندو» در پیش تولید قرار داشت نوشتم، ولی به دلایلی شرایط ساخت آن مهیا نشد تا اینکه امسال شرایط فراهم شد

خلاصه داستان سریال ضد

هنوز خلاصه داستان این سریال منتشر نشده ، اما این سریال برخلاف «گاندو» که به یک کیس امنیتی خاص می‌پرداخت به موضوعات متنوعی پرداخته و داستانش بیشتر جنبه آگاهی رسانی به مردم دارد و تعریفی از جاسوسی، نفوذ و امنیت را با زبان ساده بیان می‌کند، اما داستان سریال اپیزودیک نیست.

اسامی بازیگران سریال ضد

این سریال در مرحله نگارش و انتخاب کارگردان و بازیگر است و بعد از مشخص شدن بازیگران و کارگردان در این بخش بروزرسانی خواهیم کزد.

زمان پخش:

درباره ساخت سریال «ضد» شاید بهتر باشد آقای جلالی تهیه‌کننده صحبت کند ولی هنوز کارگردان کار مشخص نشده است، فکر می‌کنم اگر سریع‌تر کار تولید سریال مشخص شود بعید نیست که تا پیش از پایان سال پخش شود.

سریال ضد چند قسمته

نگارش ۲۰ قسمت از سریال با موضوع امنیتی توسط آرش قادری که پیش‌تر سریال گاندو را نوشته بود انجام شده و با بازنویسی و اتمام نگارش، سریال وارد مرحله پیش‌تولید و تولید خواهد شد. در این سریال تلاش شده از جان گذشتگی و تلاش نیروهای امنیتی در جهت حفظ امنیت و آرامش جامعه تصویر شود.

آرش قادری نویسنده گاندو و ضد

آرش قادری کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۸۴ در سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم به عنوان نویسنده فعالیت داشته و از مهم‌ترین آثارش می‌توان به فعالیت در سریال هوش سیاه ۲، سریال برادر و سریال ماتادور اشاره کرد.

آرش قادری نویسنده سریال ضد

 

 

فرق گاندو با ضد

آرش قادری: سفارش دهنده دو سریال متفاوت است. در مورد «گاندو» قضیه ضد جاسوسی مطرح بود و با کمک و راهنمایی نهاد امنیتی مربوطه کار ساخته شد، ولی درباره این سریال موضوع فرق می‌کند و می‌گوییم که اطلاعات در هر سطحی مهم است و هر کس در هر جایی می‌تواند یک منبع اطلاعاتی باشد و باید از اطلاعاتی که دارد مراقبت کند، مثلاً در پرونده‌ای به من نقش یک چوپان در درز موارد اطلاعاتی را نشان دادند، واقعاً کسی فکرش را می‌کند که چوپانی که با گوسفند‌ها در ارتباط است می‌تواند اطلاعات مهمی داشته باشد؟!

بله، همیشه هم یک نقشه کاغذی با خودش داشت! البته این تعریف از جاسوس خیلی قدیمی شده ولی در زمان خودش تا حدی هم درست بوده، اما امروزه همه چیز تغییر کرده است. یک دوره برای اینکه بفهمند شما چه آهنگی گوش می‌کنی باید نوار‌های کاست ماشینت را چک می‌کردند، اما الان کافی است لیست دانلود‌های اینترنتت را ببینند. ما در شبکه‌های اجتماعی اطلاعات زیادی از خودمان منتشر می‌کنیم. فهرست جست‌وجو‌های گوگل ما خیلی از اطلاعات پیرامون ما را روشن می‌کند.

 

نظرات