خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بی همگان

0

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بی همگان

سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور با موضوع دختر پسری و ازدواج بزودی از رسانه ملی پخش میشود .در ادامه به معرفی کامل “سریال بی همگان” با اسامی بازیگران به همراه بیوگرافی و عکسها و خلاصه داستان و زمان دقیق پخش را در مجله حرف تازه میخوانید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال بی همگان + زمان پخش و داستان

این روزها سریال «بیهمگان» مراحل نهایی بازنویسی فیلم نامه را سپری می‌کند و بعد از کامل شدن فیلم نامه وارد مرحله پیش تولید می‌شود که در دو فصل ۵۰ قسمتی ساخته میشود.

سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور از نویسنده‌های این مجموعه تلویزیونی هستند و مهران مهام نیز تهیه کنندگی آن را به عهده دارد و هنوز گزینه قطعی برای کارگردانی این سریال مشخص نیست.

خلاصه داستان سریال بی همگان

سریال «بیهمگان» ملودرامی اجتماعی خانوادگی است که معضلات اجتماعی جامعه را بررسی می کند. قصه و سوژه به کار گرفته شده جدید و خاص است و برای اولین بار مخاطب تلویزیون با چنین سوژه ای مواجه می شود و درباره دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند و مسایلی که سر راهشان قرار دارد

در این سریال دختر و پسری قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند،‌ اما مسائلی سر راهشان قرار می‌گیرد. داستان از پیچیدگی هایی برخوردار است که بین شخصیت ها و روابط خانوادگی شان حاکم است.

اسامی بازیگران سریال بی همگان

هنوز بازیگران سریال انتخاب نشدند و به زودی مشخص می شوند که ما نیز در ادامه بروز رسانی خواهیم کرد.

مهران مهام تهیه کننده سریال:

مهران مهام پیش از این سریال‌های «طلسم شدگان»، «خانه به دوش»، «خوش نشین‌ها»، «نقطه سرخط»، «نرگس»، «کارآگاهان»، «روزای بد بدر»،، «دردسرهای عظیم ۱ و ۲» را برای تلویزیون تهیه کرده است.

تعداد قسمت ها و زمان پخش

این سریال ۱۰۰ قسمتی در دو فصل ۵۰ قسمتی ساخته میشود که سریالی طولانی و بلند محسوب میشود که با توجه به داستان و موضوع سریال، احتمال می رود یکی از پر بیننده ترین سریال ها بشود

نظرات