اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال روزگار جوانی ۳ + زمان پخش فصل جدید

0

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال روزگار جوانی ۳ + زمان پخش فصل جدید

“سریال روزگار جوانی ۳” در حال ساخت است و قرار است بزودی انتخاب بازیگران و تصویربرداری آن شروع شود. فصل اول این سریال با استقبال بی نظیری از سوی بینندگان در سال ۷۷ همراه بود و حالا فصل جدید سریال روزگار جوانی ساخته میشود.

در ادامه اسامی و بیوگرافی بازیگران و خلاصه داستان و زمان پخش این سریال خاطره انگیز را در مجله حرف تازه میخوانید.

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال روزگار جوانی 3 + زمان پخش فصل جدید

خلاصه داستان سریال روزگار جوانی ۳

طاهری نویسنده با بیان شباهت هایی بین نسخه جدید و قدیمی این سریال نیز بیان داشت: قصه ای که ما به تصویر می کشیم ادامه داستان همان شخصیت های قبلی نیست چراکه دیگر ۲۰ سال از آن زمان می گذرد اما باید بگویم که قصه ای که در دست داریم قرابت جنسی دارد با نسخه «روزگار جوانی» در فصل یک و دو که در سال ۷۷ پخش شد.

تاکنون درباره داستان و موضوع فصل دوم این مجموعه اطلاع رسانی نشده ، اما داستان فصل اول از این قرار بود که پنج جوان بیست و خرده ای ساله بعد از آشنایی در دوران خدمت سربازی، هر کدام در یکی از دانشگاه های تهران قبول شده بودند و تصمیم بر این گرفتند تا خانه ای را به صورت مشترک اجاره کنند. اصل قصه این بود اما در ادامه مخاطب شاهد اتفاق هایی می شد که برای زندگی شخصی و اجتماعی هر کدام از این افراد می افتاد و گاهی درگیری های این افراد با یکدیگر قصه هایی پر چالش را به تصویر می کشید.

بازیگران سریال روزگار جوانی ۳

بازیگران اصلی و ثابت این سریال حول محور پنج بازیگر به محبوبیت خوبی رسیدند، بازیگرانی چون نصراله رادش که قبل از روزگار جوانی در ساعت خوش به محبوبیت خوبی رسیده بود، بعد از ۴ سال با حضور در نقش «حمیدرضا» پسری اهل آبادان که در رشته مدیریت تحصیل می کرد، شهرت خود را تکرار کرد.

امین حیایی در این سریال با ایفای نقش افشین که اتفاقا اهل تهران بود به شهرت رسید و بهزاد خداویسی دو سال قبل از روزگار جوانی در نقش مصطفی دستیار پلیسی به نام امیرحسین اوصیا در سریال «سرنخ» بازی کرده بود و در آنجا شناخته شده بود. او در این سریال نقش «مجید» پسری اصفهانی را بازی می کرد که در رشته نقاشی تحصیل می کرد.

مهدی صبائی دیگر بازیگر این سریال برای اولین بار در یک سریال ظاهر شد و نقش شهریار اهل کرمانشاه را در رشته کشاورزی بازی کرد.

کیهان یکی از بازیگران اصلی این سریال در نقش احد بود که درباره ساخت فصل دوم سریال “روزگار جوانی” اذعان کرد: هنوز از سمت سازندگان اثر هیچ صحبتی با من نشده است، خبر دارم که قرار بر ساخت فصل دوم این سریال با حضور بازیگران جدید است، البته تا آنجا که می‌دانم قرار است یکی از بازیگران فصل یک هم در اثر حضور داشته باشد اما با من که صحبتی نشده است.

وی درباره علاقه شخصی خود برای حضور در فصل دوم سریال “روزگار جوانی” تاکید کرد: برای من در درجه اول فیلمنامه مهم است، واقعیت امر هیچ فکری درباره حضورم در فصل این سریال نکرده ام، اما اگر فیلمنامه و کارگردانی خوب باشد به بازی در این اثر فکر خواهم کرد.

با اینکه روزگار جوانی به دغدغه های شخصی و اجتماعی ۵ کاراکتر در پنج نقطه ایران می پرداخت و قصه ای اجتماعی بود اما در خلال آن اغلب شوخی هایی بین بازیگران نقش های اصلی صورت می گرفت که دست مایه طنز اثر را نیز فراهم می کرد.

اسامی بازیگران و خلاصه داستان فصل جدید سریال روزگار جوانی + زمان پخش روزگار جوانی 3

 

اسامی بازیگران فصل جدید سریال روزگار جوانی

طاهری نویسنده سری جدید افزود: ما در قصه مان چند جوان دانشجوی بیست ساله داریم که از شهرستان به تهران آمده اند و برای پیدا کردن کار، شغل، تحصیل و خانه و … با مشکلاتی مواجهند. تم جذابی که آن کار داشت، حضور دانشجوها در تهران و رابطه آنها با یکدیگر بود. اما خب به خاطر تغییر زمانه و شرایط جدید و تغییر سبک زندگی دهه ۷۰ و ۸۰ ای ها با دهه ۵۰ و ۶۰ ای ها ما هم باید این تغییرات را نسبت به سریالی که در دهه ۷۰ پخش شد را در قصه می گنجاندیم.

این نویسنده درباره انتخاب بازیگران این سریال نیز عنوان داشت: بالطبع باید از بازیگران جدید در بازیگری استفاده کنیم که بین رده سنی ۲۰ تا ۳۰ سال باشند و با نقش هماهنگی داشته باشند. با این کار می توانیم تعدادی بازیگر جدید را به سینما و تلویزیون کشور معرفی کنیم.

وی در پایان نیز با اشاره به حضور یکی از بازیگران اصلی «روزگار جوانی» در نسخه جدید این سریال نیز گفت: طبق صحبت هایی که انجام شده است قرار بر این است تا یکی از پنج بازیگر اصلی روزگار جوانی در نسخه جدید این سریال نیز حضور داشته باشد اما هنوز قطعی نشده که کدامیک از این دوستان در این سریال بازی می کنند.

تعداد قسمت ها و زمان پخش سریال روزگار جوانی ۳

وی درباره تعداد قسمت های این سریال نیز گفت: تا الان نزدیک به ۳۰ قسمت را برای «روزگار جوانی» در نظر گرفتیم اما به احتمال فراوان پتانسیل قصه آن را تا ۵۰ قسمت برساند. به شخصه این اطمینان را دارم که سریال موفقی را روانه آنتن شبکه پنج خواهیم کرد.

عوامل سازنده سریال

فصل اول این سریال در سال ۷۷ به تهیه کنندگی اصغر توسلی و کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی ساخته شد و فصل دو در سال ۷۸ به تهیه کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی روانه آنتن شبکه پنج سیما شد.

طاهری نویسنده: حضور بازیگر اصلی نسخه قبلی «روزگار جوانی» در نسخه جدید

«حمید طاهری» که به تازگی نویسندگی فصل جدیدی از این سریال را با همین نام عهده دار شده است، قبل تر نگارش سریال های در جست و جوی آرامش، آرماندو و نیاز را برای تلویزیون داشته است. در حال حاضر تهیه کننده و کارگردانی برای این سریال انتخاب نشده است. طاهری که این روزها مشغول نگارش «روزگار جوانی» است

نظرات