اکسکینو
mrchoobi

مرگ مریم رجوی بر اثر ابتلا به کرونا صحت دارد؟

0

کاربران شبکه‌ اجتماعی توییتر در حال انتشار خبرهایی درباره مرگ احتمالی مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین هستند و خبر تایید نشده مرگ مریم رجوی از ساعاتی پیش در توییتر منتشر شده و در آن آمده ویروس کرونا عامل مرگ احتمالی همسر مسعود رجوی است. اگرچه منافقین سال‌ها درباره مرگ خود مسعود رجوی سکوت کرده و آن را مخفی نگه داشتند. ظاهرا منبع اولیه این خبر «پایگاه خبری حامیان ولایت» است.

مرگ مریم رجوی بر اثر ابتلا به کرونا صحت دارد؟ + علت مرگ و بیوگرافی

آیا مرگ مریم رجوی صحت دارد

برخی حساب‌های کاربری توئیتر در حال بازنشر خبر مرگ سرکرده گروهک منافقین بر اثر ابتلا به بیماری کرونا هستند.
این پایگاه خبری نوشته است: «سازمان منافقین و نیروهایش خبر مرگ وی را از ترس توبه افراد درون سازمان و احتمال بازگشت آنان به ایران مخفی نگه داشته‌اند»

ظاهرا منبع اولیه این خبر «پایگاه خبری حامیان ولایت» است.

منبع: خبرانلاین . هفت صبح

بیوگرافی مریم رجوی

مریم رجوی، با نام اصلی مریم قجر عضدانلو، متولد ۱۳۳۲ و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی متالوژی از دانشگاه صنعتی شریف است.
تا سال ۱۳۶۰ سازمان مجاهدین به صورت رسمی در ایران فعالیت می‌کردند اما پس عزل بنی صدر این سازمان به عنوان گروه اپوزیسیون ایران فعالیت کرد و در چند نقطه از جمله ساختمان نخست وزیری و حزب جمهوری اسلامی بمب‌گذاری کردند و از آن پس به مبارزه مسلحانه با حکومت ایران روی آوردند. مریم رجوی در سال ۱۳۵۹ از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران به عنوان یکی از کاندیدا‌های تهران معرفی شد و پس از ماجراهای دهه شصت، سال ۱۳۶۲ از ایران خارج شد و بعد از کردستان ایران ابتدا در آلمان و سپس در فرانسه به فعالیت خود ادامه داد.

ازدواج و همسر

مریمقجر عضدانلو که در سال ۱۳۵۸ با مهدی ابریشمچی از مسئولان رده بالای سازمان مجاهدین ازدواج نموده بود، اوایل سال ۱۳۶۴ از همسرش جدا شد و مدتی بعد به عقد مسعود رجوی درآمد. این سومین ازدواج مسعود رجوی بود. وی از همسر سابقش ابریشمچی یک دختر دارد که نامش اشرف است .

نظرات