نحوه ثبت نام در فصل دوم دست فرمون + زمان پخش

0

نحوه ثبت نام در فصل دوم دست فرمون با اجرای کامران تفتی به جای کامبیز دیرباز و زمان پخش سری جدید مسابقه دست فرمون از شبکه نسیم را در ادامه به همراه آیدی اینستاگرام و سایت ثبت نام و شرایط شرکت در سری دوم دست فرمون را در مجله حرف تازه میخوانید.

نحوه ثبت نام در فصل دوم دست فرمون + زمان پخش سری جدید مسابقه دست فرمون

نحوه ثبت نام در فصل دوم دست فرمون

اجرای مسابقه دست فرمون که این‌روزها پیش تولید فصل دوم خود را همراه با تغییرات ویژه پشت‌سر می‌گذارد به کامران تفتی، بازیگر تلویزیون و سینما که پیش از این نیز سابقه اجرا در شبکه نسیم را داشته سپرده شد.
فصل نخست این مسابقه که بزرگترین برنامه میدانی تلویزیون به‌حساب می‌آید سال گذشته با اجرای کامبیز دیرباز از شبکه نسیم پخش شد.

در پی استقبال مخاطبان از فصل اول این مسابقه، در رکوردی بی‌سابقه ۱۲ هزار نفر متقاضی شرکت در فصل دوم «دست‌فرمون» شدند که در نهایت پس از بررسی‌های متعدد و راستی‌آزمایی۴۰۰ نفر جواز شرکت در این رقابت را کسب کردند.

زمان پخش سری جدید مسابقه دست فرمون

زمان پخش سری جدید مسابقه دست فرمون

فصل دوم مسابقه «دست‌فرمون» به تهیه‌کنندگی محمود محمودی، کارگردانی مسعود صنم و با اجرای کامران تفتی به‌زودی ضبط و از شبکه نسیم پخش خواهد شد
تهیه‌کننده “دست فرمون” از ثبت‌نام شرکت‌کنندگان، راستی‌آزمایی و ضبط فصل جدید خبر داد.

کامران تفتی مجری فصل دوم دست فرمون

اجرای مسابقه بزرگ تلویزیونی دست‌فرمون به کامران تفتی، بازیگر تلویزیون و سینما که پیش از این نیز سابقه اجرا در شبکه نسیم را داشته سپرده شده و فصل اول نیز بر عهده کامبیز دیرباز بود که در کنار وی بهنام صفاریان به عنوان کارشناس حضور داشت

دست فرمون با اجرای بازیگری موتورسوار (کامبیز دیرباز) چند صباحی روی آنتن رفت، تا عشقِ ماشین‌ها را به چالش بکشد. پیست ۱۱ هزار متری که در بوستان ولایت منتظر هر نوع ماشین چه از تهران و چه شهرستان‌ها بود؛ از پیکان و پراید گرفته تا هر ماشین دیگری می‌توانست در این چالش حاضر شود و هیچ پولی هم از کسی دریافت نمی‌شد. همه‌چیز در دایره ثبت‌نام و قانونی اتفاق می‌افتاد تا به “دست‌‌فرمون” بیایند نه با سرعت بلکه دقت در رانندگی.

کامران تفتی مجری فصل دوم دست فرمون و دست فرمون پلاس

 

زمان ثبت نام در فصل دوم دست فرمون

با پایان فصل اول، قرار است به همین روزها برگردند. محمود محمودی تهیه‌کننده “دست‌فرمون” گفت: فراخوان داده‌ایم برای ثبت‌نام شرکت‌کنندگان؛ چون این فصل “دست‌فرمون” تغییرات پیستی و مسابقه‌ای دارد و حرفه‌ای‌تر برگزار خواهد شد. از این رو، ثبت‌نام را زودتر آغاز کرده‌ایم و ظرف یکی دو روز آینده شروع می‌شود.

در سایت “دست‌فرمون” هم اعلام کرده‌ایم که فیلم‌ها، عکس‌ها و دیگر مشخصات را کامل کنند. برنامه راستی آزمایی با چند امتحان رانندگی خواهیم داشت تا با حضور شرکت‌کنندگان حرفه‌ای‌تر، هیجان این فصل “دست‌فرمون” بالاتر برود. این فرآیند برای ما حدوداً یک ماه طول بکشد و تا اواخر اردیبهشت‌ماه بتوانیم شرکت‌کنندگان‌مان را انتخاب کنیم.”

شرایط شرکت در دست فرمون پلاس

شرایط جدیدی ندارد اما مهارت رانندگی باید بالاتر باشد. همچنان با داشتن گواهینامه می‌توانند در مسابقه ما شرکت کنند، هیچ هزینه‌ای هم برایشان ندارد و صفر تا صد آن را شبکه نسیم پرداخت می‌کند.

منتظر دستور از طرف مدیران‌مان هستیم که به ما اعلام کنند چه زمانی شروع کنیم. زیرا ۸۰ درصد شرکت‌کنندگان ما از شهرستان‌ها می‌آیند و باید به خاطر مشکل “کرونا” اجازه ضبط را داشته باشیم و میزبان عزیزانمان از سراسر کشور باشیم.

هم ما و هم شبکه دوست داشتیم میان فصل اول و دوم زیاد فاصله نیفتد اما شرایط کرونا پیش آمد. فکر می‌کردیم کرونا و مشکلاتش تا اواخر فروردین تمام شود و اردیبهشت کار را شروع کنیم و روی کاغذ هم برنامه‌مان همین بوده است اما باید ببینیم شرایط کرونا و کشور به کجا می‌رسد و بعد زمان دقیق شروع ضبط را اعلام کنیم.

آیدی اینستاگرام و سایت دست فرمون

dastfarmoon.ir

نظرات