ماجرای کامل تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید + فیلم

0

ماجرای کامل تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید و فیلم کامل تیراندازی احسان علیخانی در قسمت دوم مرحله دوم عصر جدید ۲ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۹ را در مجله حرف تازه مشاهده میکنید

ماجرای کامل تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید 22 تیر 99 + فیلم

فیلم تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید ۲۲ تیر ۹۹

عصر جدید ۲ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۹ با اجرای احسان علیخانی و حضور امین صالحی در بخش تیراندازی به چالش کشیده شد که حرکت وی و تیراندازی به سیب روی سر ایمان قیاسی با حواشی همراه بود .

بیشتر بخوانید : بیوگرافی و اجرای تیراندازی امین صالحی در عصر جدید + تصاویر

ماجرای تیراندازی کردن علیخانی در عصر جدید

امین صالحی، نخستین شرکت‌کننده مرحله دوم فصل دوم عصر جدید توانست با تیراندازی حرفه‌ای خود، رای مثبت داوران را دریافت کند. اما علیخانی بعد از اجرای این شرکت کننده خواست حرکت غافلگیر کننده‌ای را اجرا کند و به صالحی گفت: اگر از اینجا سیب روی سر ایمان قیاسی را نشسته بزنم حاضر هستی آریا (داور عصر جدید) رنگ رای خود را قرمز کند. علیخانی بعد از ارزیابی سیب را نشانه گرفت و تماشاگران شگفت زده شدند، اما رویا نونهالی این نشانه‌گیری را قبول نکرد.

نونهالی گفت: من هیچ وقت به هوش شما شک نمی‌کنم، اما به تبحرتون شک دارم. وقتی سیب با کارد سوراخ یا بریده می‌شود در وهله اول سبز است و بعد از مدتی قهوه‌ای می‌شود، اما ما الان سیبی را دیدیم که از ابتدا جای ساچمه قهوه‌ای بود.

این پاسخ رویا نونهالی، علیخانی را مجبور به اعتراف کرد و توضیح داد: ساعت ۶ صبح در جلسه نشسته بودیم که ناگهان به ذهنم رسید این کار را انجام بدهم. از کسانی که ایستادند و تشویق کردند معذرت می‌خواهم، اما قصد داشتیم که این موضوع را بگوییم که ساختنی است.

نظرات